نشست هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس درمیبد برگزار شد


با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین نشست هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس سال 98 درمیبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، نشست هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس به ریاست «علیرضا ابوالحسنی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور «محمدجواد احمدی» بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین در سالن اندیشه فرمانداری برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد در این نشست سی و یکم شهریورماه آغاز هفته دفاع مقدس را گرامی داشت و گفت: با به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی ایران، دشمنان جنگ را بر ملت ایران و انقلاب نوپای اسلامی تحمیل کردند.

علیرضا ابوالحسنی گفت:8 سال دفاع مقدس فرهنگ ایستادگی و مقاومت را در ملت زنده کرد.

وی افزود: رژیم بعث عراق با پشتیبانی غرب و مزدوران منطقه با تجاوز به خاک ایران به دنبال تصرف کشور و نابودی انقلاب بود اما جوانان غیور این کشور به‌فرمان امام در برابر همه قدرت‌های عالم ایستادند و سربلند از 8 سال دفاع مقدس بیرون آمدند.

ابوالحسنی ایثار و فداکاری، استقامت، شجاعت و شهادت‌طلبی و توکل بر خدا را از ویژگی‌های رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس برشمرد و افزود: امروز وظیفه همه ماست که از این ارزش‌ها و آرمان‌های ناب امام و شهدا و 8 سال دفاع مقدس پاسداری کنیم.

در هفته دفاع مقدس بیش از 200 برنامه در شهرستان میبد اجرا می‌شود که 20 برنامه در مدارس، همایش پیاده‌روی خانوادگی، برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، برپایی موکب و ایستگاه‌های صلواتی، تجمع و غبارروبی گلزار شهدا بخشی از این برنامه‌ها است.


آدرس کوتاه :