نشست مشترک مسئولین با هیئت‌های ورزشی میبد برگزار شد


نشست مشترک نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با هیئت‌های ورزشی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، جمعی از مسئولین به مناسبت ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) و هفته جوان  نشستی مشترک با مدیران باشگاه‌ها و هیئت‌ها، ورزشکاران، جوانان، کشتی گیران، باستانی‌کاران میبد مورخ 97/02/09 در سالن آمفی‌تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی داشتند.

در این جلسه فرماندارمیبد بابیان اینکه سال 97 سال ورزش، برای جوانان و علاقه‌مندان ورزش دوست میبدی؛ نوید یک سال پربار به حول و قوه الهی تحول عظیمی درزمینهٔ ورزش شهرستان است تصریح کرد: در چشم‌اندازی که برای سال جدید به کمک امام‌جمعه و نماینده محترم پیش‌بینی کرده‌ایم؛ شاهد رشد و توسعه ورزش شهرستان باشیم.

حسین فلاح عنوان کرد: باید با استفاده از مدیریت مشارکتی و همکاری جامعه ورزشی و مسئولین ادارات شاهد افتتاح چندین پروژه ورزشی که به امکانات ورزشی شهرستان اضافه خواهد شد؛ باشیم

فلاح اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان شهرستان به لحاظ زیرساخت‌های موجود توفیقات بسیاری در عرصه‌های ورزشی و حوزه جوانان کسب کرده است و تأکید نمود ظرفیت شهرستان میبد می‌طلبد که با اهتمام و تلاش نسبت به تداوم این افتخارات ادامه داده و مسیر پیشرفت ورزش و جوانان شهرستان را قوت بخشد.

در ادامه نماینده محترم مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه شهرستان میبد دارای ظرفیت بسیار بالای ورزشی است تصریح کرد: این شهرستان درزمینهٔ ورزشی دارای استعدادهای بالایی است که نیاز به توجه ویژه دارد.

وی در ادامه به اهمیت اتمام رساندن پروژه‌های ورزشی شهرستان را اولویت کار اداره ورزش و جوانان شهرستان دانست و افزود: با توجه به اینکه سال 97 سال ورزش شهرستان است توسعه ورزش نیازمند حمایت جدی و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی می‌باشد.

دکتر کمال دهقانی در پایان گفت: این شهرستان در حد توانایی مالی که دارد از ورزش حمایت کرده و در آینده نیز این شیوه ادامه خواهد داد.

در ادامه ورزشکاران پیشنهادها، مشکلات و نقطه نظرات خود را بیان نمودند.


آدرس کوتاه :