نشست فرماندارمیبد با مدیرعامل شرکت گاز استان یزد


در نشستی که با حضور فرماندارمیبد و مدیرعامل شرکت گاز استان یزد برگزار شد، مقرر شد تا گازرسانی به منطقه درین و شهرک صنعتی ناحیه دو میبد در جاده ندوشن و مسئله افت فشار گاز شهرک صنعتی جهان‌آباد میبد پیگیری شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، روز دوشنبه 23 مهرماه مسائل و مشکلات گاز شهرستان با حضور"حسین فلاح" فرماندار، "فرزین خادمی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی و "سید بهروز موسوی " بخشدار ندوشن با "علی‌اکبر میدانشاهی" مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و معاونین ایشان برگزار شد.

فرماندارمیبد طی ارائه گزارشی از نشست برگزارشده؛ به انجام پیگیری جهت گازرسانی در منطقه درین توسط شرکت گازرسانی استان اشاره نمود و اظهار امیدواری کرد: ان‌شاءالله با پیگیری‌هایی که صورت خواهد گرفت، شاهد گازرسانی در این منطقه که اتفاق میمون و مبارکی خواهد بود، باشیم.

حسین فلاح افزود: همچنین موضوع گازرسانی در شهرک صنعتی که گاهی با افت فشار روبرو است، مطرح شد و قول مساعد داده شد تا خط مسیر گازرسانی به شهرک صنعتی از ضلع جنوبی شهرک نیز تقویت شود تا با توجه به اینکه فصل زمستان نیز در پیش است، مشکل افت فشار گاز چاره‌اندیشی شود.

فلاح با اشاره به نیازی که به ایجاد ایستگاه بزرگ گازرسانی در مسیر شهرک صنعتی ناحیه دو میبد در جاده ندوشن احساس می‌شود، اظهار نمود: این موضوع نیز موردبررسی قرار گرفت و مقرر شد با انجام امور فنی که باید صورت گیرد، گازرسانی به شهرک دو میبد نیز صورت گیرد.

فرماندارمیبد در پایان ضمن تشکر از همکاری مسئولین شرکت گاز استان یزد و پرداخت قبوضی که صنعتگران دارند، از صنعتگران میبدی خواست، با توجه به سیاست‌گذاری‌های کلی شرکت گاز در سطح استان و کشور، به‌موقع قبوض خود را پرداخت نمایند.


آدرس کوتاه :