نامزدها قوانین را در تبلیغات سرلوحه خود قرار دهند


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان میبد در سومین نشست کمیته امنیتی ستاد انتخابات شهرستان گفت: فعالیت‌های تبلیغاتی در خارج از موعد مقرر تخلف محسوب می‌شود و نامزدهای انتخابات باید قوانین را سرلوحه فعالیت‌های تبلیغاتی خود قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، رئیس ستاد انتخابات شهرستان میبد در سومین نشست کمیته امنیتی ستاد انتخابات شهرستان گفت: فعالیت‌های تبلیغاتی در خارج از موعد مقرر تخلف محسوب می‌شود و نامزدهای انتخابات باید قوانین را سرلوحه فعالیت‌های تبلیغاتی خود قرار دهند.

سید بهروز موسوی افزود: افراد، جریانات و تشکل‌هایی که فعالیت‌های تبلیغاتی غیرقانونی انجام دهند از سوی کمیته پیشگیری از وقوع جرم دادگستری با آن‌ها برخورد خواهد شد.

رئیس کمیته امنیت انتخابات میبد تصریح کرد: کلیه عوامل نظارتی و انتظامی برای تأمین امنیت انتخابات در سطح شهرستان میبد از آمادگی کامل برخوردار است و در این راستا جلسات هماهنگی مختلفی برگزارشده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد با تأکید بر رعایت قوانین از سوی اعضای کمیته امنیت انتخابات گفت: به امید خدا انتخابات سالم و با کمترین چالش در دوم اسفند و با حضور حماسی و حداکثری درمیبد برگزار خواهد شد.


آدرس کوتاه :