میزبانی شهر جهانی زیلو از شهرداران استان تهران


عصر روز گذشته میبد؛ شهر جهانی زیلو که میزبان شهرداران استان تهران و مدیران حوزه معاونت هماهنگي امور عمرانی استانداری تهران بود، مورد استقبال معاونین فرمانداری و جمعی از مسئولین میبد قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، عصر روز چهارشنبه هفتم آذرماه بیش از 35 نفر از شهرداران استان تهران و مدیران حوزه معاونت هماهنگي امور عمرانی استانداری تهران که به‌منظور همایش هم‌اندیشی بین شهرداران تهران و شهرداران استان یزد با حضور معاونین امور عمرانی این دو استان که به یزد سفرکرده بودند از شهرستان میبد بازدید نمودند.

شهرداران استان تهران و مدیران حوزه معاونت هماهنگي امورعمرانی استانداری تهران در ابتدای حضور یک‌روزه خود به شهرستان میبد مورد استقبال معاونین فرمانداری و جمعی از مسئولین شهرستان قرار گرفتند.

مسئولین در ادامه از شرکت تعاونی زیلوبافان، نارین قلعه 7 هزارساله، مجموعه رباط و شاه‌عباسی بازدید کردند و با دیگر صنایع‌دستی این شهرستان مانند کار بافی و سفال و سرامیک نیز آشنا شدند.

گفتنی است مهم‌ترین هدف این بازدید در ارتباط با برنامه‌های آموزشی هست که سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برای شهرداران برنامه‌ریزی نموده است.

این سومین سفر شهرداران استان تهران به استان‌ها و شهرهای دیگر در سال 97 است.


آدرس کوتاه :