میبد، آماده برگزاری جشن جهانی‌شدن زیلو است


رئیس کارگروه زیلوی شهرستان با تشریح اقدامات انجام‌شده برای برگزاری جهانی‌شدن این محصول، گفت: همه شرایط برای برگزاری جشن جهانی‌شدن زیلو میبد مهیا شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، رئیس کارگروه زیلو شهرستان از آمادگی کامل میبد برای برپایی جشن جهانی این محصول خبر داد و گفت: همه شرایط و هماهنگی‌های لازم برای برگزاری یک جشن باشکوه ملی بابت جهانی‌شدن زیلوی میبد با حضور اقشار مختلف مردم در هتل کریاس پالاس برپا است.

علیرضا ابوالحسنی برنامه‌های حضور معاون محترم رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در میبد را تبیین کرد و افزود: با حضور " علی‌اصغر مونسان" فاز اول مجموعه هتل پنج ستاره کریاس پالاس، هتل سنتی قلعه وزیر رکن‌آباد افتتاح می‌شود.

ابوالحسنی تصریح کرد: رونمایی از طرح المان زیلو، بازدید از مجموعه تاریخی نارین قلعه و شاه‌عباسی و موزه زیلو از دیگر برنامه‌های معاون محترم رئیس‌جمهور در میبد است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار در پایان از شهروندان گرامی دعوت به عمل آورد برای شرکت در این جشن که از ساعت 15.30 امروز دوشنبه 29 بهمن ماه در سالن اجتماعات هتل کریاس پالاس برگزار می شود، حضور بهم رسانند.
آدرس کوتاه :