موظف به بازتاب‌دهنده خدمات دولت و مشکلات مردم هستیم


مدیرکل صداوسیما یزد در نشست تجلیل از خبرنگاران شهرستان‌ها که در دو بخش حضوری و مجازی برگزار شد ضمن قدردانی از تلاش و فعالیت‌های این خبرنگاران گفت: مطالبات مردمی در اولویت پوشش خبری خبرنگاران باشد.

دکتراحمدپهلوانیان با بیان اینکه ما موظف به بازتاب‌دهنده خدمات دولت و تلاش کنندگان حاکمیت هستیم تصریح کرد: به همان میزان هم باید بازتاب‌کننده مشکلات مردم باشیم و مدیران دستگاه‌ها باید هوشمندانه انعکاس مشکلات مردم را فرصتی برای توسعه مناطق بدانند.

پهلوانیان به خاطرنشان کرد: خبرنگاران در شهرستان‌ها، نماینده صداوسیما هستند و باید در بخش‌های دیگر همچون رادیو و برنامه‌های دیگر هم با همکاران داخل مرکز همکاری کنند.

پهلوانیان همچنین با بیان اینکه سال آینده پوشش اف ام دراستان کامل می‌شود؛ از مصوب طرح ایستگاه پرقدرت رادیو مرکز و جنوب کشور در یزد خبر داد و گفت: با ایجاد ایستگاه 500 کیلو در فهرج دریکی دو سال آینده اتفاق خوبی در استان در پوشش رسانه‌ای رادیو رخ خواهد داد.

دکتر سلطانی معاون اطلاعات اخبار مرکز یزد هم گفت: رویکرد خبر صداوسیما ازاین‌پس باید به‌جای بازدید محور و مسئول محور و خبرهای کم‌ارزش به سمت فراگیری، بزرگی و شگفتی برود.

سلطانی بر جریان سازی در موضوعاتی همچون همدلی و مواسات در شرایط فعلی و کرونا، امیدآفرینی و بازتاب ابعاد محرم متفاوت‌تر از گذشته، رسیدگی به مشکلات و معیشت مردم تأکید کرد و افزود: رویکرد گزارش خبرنگاران در شرایط فعلی باید به این سمت‌وسو حرکت کند.

در پایان این نشست از خبرنگاران تجلیل به عمل آمد.


آدرس کوتاه :