مهدها، پیش‌دبستانی و دبستان فردا درمیبد تعطیل است


فرماندارمیبد با توجه به پایداری آلایندگی هوا طی 48 ساعت گذشته گفت: برای جلوگیری از آسیب به کودکان، فردا چهارشنبه 4 دی‌ماه مهدهای کودک، پیش‌دبستانی‌ها و مدارس ابتدایی درشهرستان میبد به‌غیراز بخش ندوشن تعطیل است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین فلاح» فرماندارمیبد با توجه به پایداری آلایندگی هوا طی 48 ساعت گذشته اعلام کرد: برای جلوگیری از آسیب به کودکان، فردا چهارشنبه 4 دی‌ماه مهدهای کودک، پیش‌دبستانی‌ها و مدارس ابتدایی به‌غیراز بخش ندوشن تعطیل است.

فلاح افزود: در چند روز آینده خانواده‌هایی که فرزند کوچک و سالخورده و بیماران قلبی و تنفسی دارند از منزل خارج نشوند و در صورت لازم از ماسک استفاده کنند.

امروز هم ساعت 16 در فرمانداری جلسه کمیته اضطراری آلودگی هوا تشکیل می‌شود؛ تا مسئولین تدابیر لازم برای پیشگیری و مدیریت شرایط داشته باشند.

گفتنی است؛ سید بهروز موسوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد هم قبل از ظهر امروز 3 شنبه 3 دی‌ماه با حضور در دفتر مدیرکل محیط‌زیست استان وضعیت آلودگی هوا در شهرستان میبد را تشریح کرد.

همچنین در پی آلودگی دیروز و امروز هوای میبد که به حد هشدار رسیده بود؛ مسئولین شهرستان میبد برای کاهش این آلودگی‌ها کارگاه‌های شن و ماسه و بخش سنگ‌شکن واحدهای تولید کاشی را موقتاً غیرفعال کردند.
آدرس کوتاه :