معرفی سرپرست جدید اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای میبد


در نشستی با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی میبد، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان و جمعی از مسئولین، از خدمات حمید ذاکری قدردانی و حمید فلاح دخت به‌عنوان سرپرست جدید اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در نشستی با حضور «حسین فلاح» فرماندار، «محمدجواد احمدی» بخشدار مرکزی میبد، «علی علیخانی» مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان و جمعی از مسئولین، مراسم تکریم و معارفه اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان در سالن اندیشه فرمانداری برگزار شد.

فرماندارمیبد در این نشست از تعامل و همکاری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان در اجرای طرح‌ها قدردانی کرد و گفت: تحقق پروژه‌های جاده‌ای شهرستان میبد ازجمله پروژه ورزنه برای کاهش حجم ترافیک و کوتاه کردن مسیر یزد-اصفهان برای کل استان مؤثر است.

حسین فلاح افزود: امیدواریم این همکاری و تعامل در عملیاتی شدن پروژه‌ها تداوم داشته باشد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان هم در این نشست گفت: مدیران ما در شهرستان‌ها بازوی توانمند اداره راهداری در انجام امور محوله و اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها هستند.

علی علیخانی افزود: شهرستان میبد یکی از شهرستان‌های موفق در انجام پروژه‌ها در حوزه راهداری است و مهندس ذاکری در سال‌های طولانی توانست در اجرای پروژه‌ها و تعریض و آسفالت جاده‌ها موفق عمل کند و رضایت مردم و مسئولین این شهرستان را جلب کند.

در پایان این نشست از خدمات «حمید ذاکری» قدردانی و «حمید فلاح دخت» به‌عنوان سرپرست جدید اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان معرفی شد.


آدرس کوتاه :