رئیس ستاد انتخابات میبد با اشاره به تبلیغات زودهنگام کاندیدها:

معرفی افراد متخلف به کمیته پیشگیری از وقوع جرم


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد با اشاره به تبلیغات زودهنگام برخی از نامزدهای انتخاباتی به‌ویژه در فضاهای مجازی گفت: افراد و گروه‌های مختلف به کمیته پیشگیری از وقوع جرم دادگستری معرفی می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، پنجمین نشست ستاد انتخابات شهرستان میبد به ریاست «سید بهروز موسوی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد تشکیل شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد در این نشست بر همکاری همه ادارات و دستگاه‌ها در امر برگزاری یازدهمین دوره انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی تأکید کرد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان میبد گفت: بر اساس ماده 11 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، همه دستگاه‌های دولتی و وابسته به دولت، شهرداری‌ها و مؤسسات عمومی موظف‌اند، نیروی انسانی و امکانات خود را در زمان برگزاری انتخابات، در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند.

سید بهروز موسوی افزود: تمهیدات لازم برای برگزاری یک انتخاب پرشور و حماسی در شهرستان میبد با پی گیری کمیته‌های ستاد انتخابات فراهم است.

وی با اشاره به تبلیغات زودهنگام برخی از نامزدهای انتخاباتی به‌ویژه در فضاهای مجازی گفت: افراد و گروه‌های مختلف به کمیته پیشگیری از وقوع جرم دادگستری معرفی می‌شوند.

موسوی گفت: باهمت و تلاش همه مسئولان و اقشار مختلف مردم شاهد انتخاباتی باشکوه، سالم و رقابتی درمیبد خواهیم بود.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان میبد خاطرنشان کرد: باهمت و تلاش همه مسئولان و اقشار مختلف مردم قطعاً، شاهد برگزاری انتخابات باشکوه، رقابتی و سالم را درمیبد خواهیم بود.


آدرس کوتاه :