معاون مدیرکل امور روستایی استانداری یزد از پروژه‌های عمرانی روستای نمونه رکن‌آباد بازدید نمود


توسعه کشت گلخانه‌ای و گیاهان دارویی نمونه بارز عمل در عرصه اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی است

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی میبد، طی این بازدید که با همراهی بخشدار مرکزی، رئیس شورای اسلامی و دهیار روستای رکن‌آباد صورت گرفت، از پروژه‌های عمرانی روستا شامل جداسازی آب فضای سبز از آب شرب، زیرسازی معابر شهرک امام رضا (ع) بدنه سازی و بهسازی خیابان ابوالفضل، درختکاری بوستان حافظ جمال و بهسازی ورودی روستا که توسط دهیاری در حال اجرا است بازدید به عمل آمد و همچنین از پروژه مرمت و احیاء قلعه وزیر روستای رکن‌آباد توسط بخش خصوصی و نیز کاربری به هتل رستوران بازدید شد.

در ادامه از برخی موارد و ساخت‌وساز مطروحه در کمیسیون ماده 99 استان بازدید به عمل آمد و بررسی‌های لازم انجام شد و طی جلسه‌ای در محل دفتر دهیاری، مسائل و مشکلات روستا مطرح و موردبحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه بخشدار مرکزی ضمن خوش‌آمد گویی به بیان اقدامات صورت گرفته در سطح روستا پرداختند و عمده مشکل روستا را تجدید مطالعه طرح هادی روستا، تبین حریم برای روستا و تخصیص اعتبارات عمرانی بیشتر مطرح نمود.

در پایان حامدی معاون مدیرکل امور روستایی استانداری یزد ضمن تقدیر و تشکر از ایجاد فضای سبز مناسب و جداسازی آب فضای سبز از آب شرب و اجرای پروژهای مرمت بافت تاریخی، روستای رکن‌آباد را پویا و زنده دانستند و در جهت توسعه عمران روستا مواردی را بیان نمودند.


آدرس کوتاه :