به مناسبت هفته بهزیستی؛

معاون فرماندارمیبد با مددجویان بهزیستی دیدار کرد


همزمان با فرار رسیدن هفته بهزیستی معاون فرماندارمیبد با حضور در منزل دو تن از مددجویان خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی با مسائل و مشکلات آن‌ها آشنا و از آن‌ها دلجوی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، سید محسن فلاح بابیان اینکه سازمان بهزیستی یکی از نهادهای مؤثر در همدردی با خانواده‌های نیازمند و تسکین آلام آن‌ها در حوزه‌های مختلف است گفت: این اداره در شهرستان میبد در حوزه‌های مختلف تأمین مسکن، رفع نیازهای معیشتی، کمک‌هزینه‌های تحصیلی، درمانی و مشاوره‌های خانوادگی، مددجویان خود را از این خدمات بهره‌مند می‌سازد.

وی با اشاره به نقش مؤسسات خیریه محلات در کاهش آسیب‌های اجتماعی هم گفت: مؤسسات و تشکل‌های مردمی در شهرستان میبد بازوان توانمندی در کمک به خانواده‌های نیازمند هستند که به کمک اداره بهزیستی شتافته‌اند و باقیات و صالحات خوبی از خود در این زمینه به‌جا گذاشته‌اند.

معاون فرماندارمیبد ماه مبارک رمضان را فرصت مناسبی برای رفع مشکلات و گرفتاری‌های مددجویان بهزیستی دانست و گفت: در این ماه پر خیروبرکت، اغنیا و متمکنین، باید بیش از هرزمان دیگر به فکر خانواده‌های نیازمند باشند و در رفع گرفتاری‌های آن‌ها تلاش کنند.

وی افزود: امیدواریم باهمتی که نهادهای حمایتی و مؤسسات خیریه در شهرستان میبد دارند خانواده‌های را که از فقر معیشتی و مالی، درمانی و مسکن رنج می‌برند از این مشکلات رهایی سازیم.

سید محسن فلاح در ادامه با اشاره به پرونده‌های موجود در اداره بهزیستی این شهرستان گفت: در حال حاضر 213 پرونده زنان و خانواده و 540 پرونده در حوزه توان‌بخشی در بهزیستی میبد وجود دارد که از خدمات مستمری این اداره بهره‌مند هستند.
آدرس کوتاه :