مصون‌سازی محلات از آسیب‌ها از رویکردهای ستاد مبارزه با مخدر است


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان؛ مصون‌سازی محلات و جامعه از آسیب‌ها و استفاده از ظرفیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد و گروهای محلی را از رویکردهای ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان خواند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور «علیرضا ابوالحسنی»، بخشداران و جمعی از مسئولین در سالن اندیشه فرمانداری برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد در این جلسه گفت: گرایش به مواد مخدر آن‌هم در نوع صنعتی امروز یکی از معضلات جامعه مدرن است که تنها راه درمان و مقابله با این پدیده پیشگیری است.

علیرضا ابوالحسنی افزود: اگر با آگاه‌سازی و تبیین آثار مخرب مواد مخدر و اعتیاد را که عامل بسیاری از آسیب‌های اجتماعی نظیر اختلافات خانوادگی، طلاق، خودکشی، جدا شدن از کانون گرم خانواده و سرقت و مرگ است را در جامعه ریشه‌کن کنیم؛ می‌توانیم جامعه سالم و فرهنگی مبتنی بر اسلام که سعادت مردم را تضمین می‌کند برقرار کنیم.

ابوالحسنی مصون‌سازی محلات و جامعه از آسیب‌ها و استفاده از ظرفیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد و گروهای محلی را از رویکردهای ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان خواند.

وی گفت: آهنگ شتابان نوسازی و مدرن شدن جوامع و ایجاد شکاف نسل‌ها و تضادهای سنی باعث به وجود آمدن بحران هویت و درنتیجه گرایش به مواد مخدر شده است که بنیاد خانواده‌ها را تهدید می‌کند.


آدرس کوتاه :