مصلی آیت‌الله اعرافی کانون همدلی و مساوات درمیبد


فرماندارمیبد در بازدید از مصلی آیت‌الله اعرافی گفت: شهرستان میبد با تبدیل تهدید کرونا بر فرصت و تشکیل شورای تعاون اجتماعی، با حمایت دفتر امام‌جمعه، سپاه، فرمانداری، اصناف و خیرین و صنعتگران به این فکر است که تمام خانواده‌های نیازمند و کسانی که از کرونا آسیب‌دیده‌اند و ازلحاظ معیشت زندگی مشکل‌دارند را تحت پوشش و حمایت قرار دهد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، ماه مبارک رمضان ماه خدا که خود سرچشمه فضایل معنوی و برکات است امسال درحالی‌که کرونا رونق را از مساجد و حسینیه‌ها ربوده است در عوض جلوه همدلی اینجا درمیبد نوعی دیگر خودنمایی می‌کند.

مصلی آیت‌الله اعرافی که این روزها مرکز قرارگاه سردار دل‌ها شده، محلی برای فعالیت ده‌ها زن و مردی تبدیل‌شده است که ساعت‌ها مشغول بسته‌بندی سبدهای معیشتی به نیازمندان هستند.

فرماندارمیبد در بازدید از فعالیت این قرارگاه گفت: شهرستان میبد با تبدیل تهدید کرونا بر فرصت و تشکیل شورای تعاون اجتماعی، با حمایت دفتر امام‌جمعه، سپاه، فرمانداری، اصناف و خیرین و صنعتگران به این فکر است که تمام خانواده‌های نیازمند و کسانی که از کرونا آسیب‌دیده‌اند و ازلحاظ معیشت زندگی مشکل‌دارند را تحت پوشش و حمایت قرار دهد.

حسین فلاح گفت: این قرارگاه در طول ماه مبارک رمضان بیش از 3 هزار بسته معیشتی و همچنین بسته‌های فرهنگی را برای حمایت از نیازمندان تدارک دیده است.

فلاح افزود: در مرحله اول کمک‌های مؤمنانه در قرارگاه مرکزی سردار سلیمانی، هزار و 500 بسته معیشتی به ارزش 500 میلیون تومان قرار است بین نیازمندان هم‌زمان با میلاد امام حسن مجتبی توزیع شود.


آدرس کوتاه :