مصاحبه زنده تلویزیونی فرماندارمیبد با شبکه یزد


فرماندارمیبد در اولین لحاظت آغاز رأی‌گیری در برنامه زنده تلویزیونی با شبکه یزد گفت: قطعاً سوم اسفند روز خوبی برای همه ما میبدی‌ها و هم استانی‌ها خواهد بود و امیدواریم فردی که انتخاب می‌شود باانگیزه خوب به ارائه خدمت بیشتر به مردم بپردازد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین فلاح» فرماندارمیبد در اولین لحاظت آغاز رأی‌گیری در برنامه زنده تلویزیونی با شبکه یزد گفت: روز موعد فرار رسید و امروز دوم اسفندماه روزی است که حماسیِ سیاسی دیگر رقم خواهد خورد.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان میبد افزود: این روز برای دوستان انقلاب روز امید و نشاط و انگیزه و برای دشمنان روز مأیوس‌کننده خواهد بود.

حسین فلاح بابیان اینکه ستاد انتخابات میبد از چند ماه قبل درگیر مباحث اجرایی بود افزود: در دو هفته آخر، هیئت نظارت و بازرسی و بخشی‌های امنیت و انتظامی تلاش‌های شبانه‌روزی را کردند و نامزدهایی که هم حضور داشتند تلاش کردند تنور انتخابات داغ‌تر باشد.

فرماندارمیبد گفت: مردم دیدگاه‌های که نامزدها ارائه کردند طبیعتاً خوب انتخاب خواهند کرد.

وی بابیان اینکه 76 صندوق اخذ رأی برای آراء مردم در شهرستان میبد پیش‌بینی‌شده است که بعد از مرکز استان بیشترین صندوق را دارا هستیم افزود: یک صندوق هم برای اقلیت‌های زرتشتی که در روستاهای حسن‌آباد و مزرعه کلانتر زندگی می‌کنند در نظر گرفته‌شده است و برنامه‌ریزی‌های خوبی که در بخش‌های پشتیبانی، نظارت و اجرایی شده است؛ شاهد انتخابات گیرایی و گرمی خواهیم بود.

فرماندارمیبد تصریح کرد: قطعاً سوم اسفند روز خوبی برای همه ما میبدی‌ها و هم استانی‌ها خواهد بود و امیدواریم فردی که انتخاب می‌شود باانگیزه خوب به ارائه خدمت بیشتر به مردم بپردازد.
آدرس کوتاه :