فرماندارمیبد در جلسه شورای اداری:

مسئولین باید خود را خدمتگزار مردم بدانند


در دومین روز از هفته دولت فرماندارمیبد در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: اگر امروز افرادی مثل ما در پست و مقامی قرار گرفتیم به برکت نظام و انقلاب است و باید قدر این توفیق الهی را دانسته و خود را خدمتگزار مردم بدانیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، به مناسبت هفته دولت با حضور " حسین فلاح" فرماندار، "علیرضا ابوالحسنی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، بخشداران و جمعی از مدیران و رؤسای ادارات و نهادهای شهرستان جلسه شورای اداری در سالن اندیشه فرمانداری برگزار شد.

فرماندارمیبد در این جلسه با گرامی داشت یا دو خاطره شهدای دولت شهیدان رجایی و باهنر از زحمات و تلاش‌های مدیران دستگاه‌ها قدردانی کرد.

حسین فلاح بابیان اینکه امروز با حضور استاندار 95 پروژه کوچک و بزرگ در شهرستان میبد در حوزه‌های مختلف با بیش از 50 میلیارد تومان اعتبار عموماً از محل اعتبارات دولتی به بهره‌برداری می‌رسد افزود: تحقق این امر مهم در سایه همدلی و مشارکت همه دستگاه‌ها صورت گرفت.

فلاح با تأکید بر اینکه مدیران ادارات و نهادها باید بیشتر خود را به مردم نزدیک کنند افزود: اگر امروز افرادی مثل ما در پست و مقامی قرار گرفتیم به برکت نظام و انقلاب است و باید قدر این توفیق الهی را دانسته و خود را خدمتگزار مردم بدانیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه با اشاره به مسائل و مشکلات اقتصادی موجود در کشور گفت: کسانی که با احتکار اقلام موردنیاز مردم در داخل دامن زدند و در ایجاد مشکلات با دشمن همسو شدند باید از سوی دستگاه قضا و به‌عنوان مفسدان اقتصادی پای میز محاکمه کشیده شوند.

فرماندارمیبد گفت: اگر با همان روحیه جهاد و دوران دفاع مقدس در کشور عمل کنیم از این مشکلات اقتصادی موجود هم عبور خواهیم کرد.

عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان خاطرنشان کرد: امریکا و دشمنان نظام و ملت ایران به‌خوبی آگاه‌اند که ازلحاظ نظامی و حمله مستقیم، حریف ما نمی‌شوند بنابراین رویکرد خود را در تحریم‌های اقتصادی و قرار دادن ملت مقابل نظام تغییر داده‌اند تا بتوانند از این راه ما را دچار چالش کنند.


آدرس کوتاه :