مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور در میبد برگزار می‌شود


مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور از روز جمعه یازدهم آبان ماه به میزبانی شهرستان میبد برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور به میزبانی شهرستان میبد با حضور"حسین فلاح" فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان در سالن اندیشه فرمانداری برگزار شد.

فرماندارمیبد در این جلسه با اشاره به تلاش‌های انجام‌شده برای قرار گرفتن تیم فوتسال میبد در لیگ دسته دوم کشور، گفت: این‌یک اتفاق خوبی است و نیاز به همکاری و همراهی دارد تا این تیم بتواند به لیگ دسته اول راه یابد.

تیم صنایع میبد برای اولین بار در مسابقات فوتسال کشور در لیگ دسته دوم که از روز جمعه یازدهم آبان ماه درمیبد برگزار می‌شود، شرکت می‌کند.

عرفان کریم بیکی مدیرعامل باشگاه ورزشی صنایع میبد در این جلسه گفت: تیم میبد در گروه پنجم با تیم آراد فاخر شیراز، شهید رضایی فیروزآباد، مارن کهگیلویه، فولاد سیرجان ایرانیان و فولاد زرند ایرانیان به رقابت خواهد پرداخت.

وی افزود: مسابقات به‌صورت رفت‌وبرگشت انجام می‌شود و از هر گروه 2 تیم به مرحله بعد صعود می‌کند و در مرحله بعد بازی‌ها به‌صورت مجتمع دریکی از شهرها برگزار می‌شود و درمجموع چهار تیم به لیگ دسته اول فوتسال کشور صعود می‌کند.

صنایع میبد به‌عنوان تنها نماینده فوتسال استان یزد در لیگ دسته 2 قهرمانی باشگاه‌های کشور از شهریورماه امسال تمرین خود را با حرکات تکنیکی، تاکتیکی و بازی دسته‌جمعی با 15 بازیکن زیر نظر «رضا عقابی» سرمربی و کادر فنی تیم برای آمادگی حضور دربازی‌های فصل جدید لیگ آغاز کرده است.


آدرس کوتاه :