فرماندارمیبد:

مرکز تحقیقات ژنتیک میبد نیازمند توجه بیشتر مسئولین استان است


با حضور امام‌جمعه و فرماندارمیبد و اعضای هیئت‌امنا، راه‌های ارتقاء علمی، افزایش خدمات و تسریع در پیشرفت مرکز تحقیقات ژنتیک میبد بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح بابیان اینکه مرکز تحقیقات ژنتیک میبد پس از سال‌ها تلاش و پی گیری امروز در سه حوزه آموزشی، تحقیقاتی و خدمات مشاوره‌ای‌ فعالیت دارد گفت: این مرکز به‌عنوان قطب تحقیقات ژنتیک در جنوب شرق کشور نیازمند توجه بیشتر در تکمیل و تأمین نیازهای خود در حوزه نیروی انسانی، امکانات و تجهیزات و مجوزهای فعالیت است.

حسین فلاح تصریح کرد: با سرمایه‌گذاری خوب خیری که در این مرکز صورت گرفته است انتظار داریم مسئولین استان و کشور در به ثمر نشستن اهداف و چشم‌اندازهای این مرکز نهایت تلاش خود را به کار بگیرند.

وی افزود: شکوفایی مرکز تحقیقات ژنتیک در مرکز ایران می‌تواند به‌عنوان سمبل و نماد پیشگیری از بسیاری از معلولیت‌های مادرزادی و فعالیت در افق‌های دور علم نوین ژنتیک، تحولات چشمگیری را ایجاد کند.

فرماندارمیبد گفت: بنابراین مصر هستیم با اهداف و چشم‌اندازی که برای این مرکز تعریف‌شده است جایگاه این مرکز را فراتر از استان و کشور به دنیا معرفی کنیم.
آدرس کوتاه :