فرماندارمیبد:

مردم ما با حضور حداکثری در انتخابات دشمنان را مأیوس خواهند کرد


جلسه هیئت اجرایی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور فرماندارمیبد جهت تعیین شعب اخذ انتخابات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در این جلسه برگزاری انتخابات را از نشانه‌های مردم‌سالاری دینی نظام مقدس جمهوری اسلامی خواند و گفت: به برکت انقلاب اسلامی، ملت ایران با حضور باشکوه در انتخابات، در سرنوشت خود و کشورشان مهم‌ترین نقش را ایفا می‌کنند.

حسین فلاح بابیان اینکه این آزادی و استقلال در سایه مجاهدت‌های رزمندگان اسلام و ولایت‌فقیه و امام و رهبری حاصل‌شده است افزود: برای حفظ این ارزش‌ها و آرمان‌ها و اقتدار ملی همچنان به حضور حداکثری و اتحاد و همدلی در انتخابات که اصل و اساس نظام اسلامی است ادامه دهیم.

فلاح با اشاره به طرح‌ها و نقشه‌های دشمن در غبارآلود کردن فضای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ما هوشیار و بصیر است و منویات رهبر معظم انقلاب در انتخابات را فصل الخطاب می‌دانند.

وی با تأکید بر اینکه دشمنان نظام و انقلاب و ملت ایران در طول سه دهه انقلاب با ترور و تهدید و تحریم هیچ غلطی نتوانستند انجام دهند گفت: امریکا و استکبار، انتخابات را تنها راه ضربه زدن به ملت ایران و نظام و انقلاب درروی میز خوددارند.

فرماندارمیبد با تأکید بر حضور پرشور و شعور مردم در صف‌های دشمن‌شکن و به‌هم‌پیوسته انتخابات گفت: وعده ما هفتم اسفند پای صندوق‌های رأی تا یک‌بار دیگر ملت ما، با حضور گسترده و باشکوه خود، آرزوهای دشمنان را به یاس تبدیل خواهند کرد.

فلاح افزود: نظامی که برگرفته از ملت باشد هرگز در مقابل دشمنان سر عظیم فرود نخواهد آورد و در سایه ولایت‌فقیه و رهبری، راه سعادت و پیشرفت را به‌سرعت طی خواهد کرد.


آدرس کوتاه :