مردم با حضور غیرضرور به عدم قطع زنجیره کرونا دامن نزنند


فرماندارمیبد با اشاره به فوت 6 نفر در 72 ساعت گذشته در بیمارستان میبد براثر کرونا گفت: علیرغم تلاش همه مسئولین ادارات و ارگان‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی کادر پزشکی و درمانی متأسفانه عده‌ای هنوز با حضور غیر ضرور خود در سطح شهر، بر عدم قطع زنجیره کرونا دامن می‌زنند و این نگران‌کننده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین فلاح» فرماندارمیبد در آخرین نشست خبری سال 98 با اصحاب رسانه، کرونا را یکی از پدیده‌های سخت در پیش روی ملت ایران و جهان خواند.

حسین فلاح با اشاره به فوت 6 نفر در 72 ساعت گذشته در بیمارستان میبد براثر کرونا افزود: علیرغم تلاش همه مسئولین ادارات و ارگان‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی کادر پزشکی و درمانی متأسفانه عده‌ای هنوز با حضور غیر ضرور خود در سطح شهر، بر عدم قطع زنجیره کرونا دامن می‌زنند و این نگران‌کننده است.

فلاح تصریح کرد: عید دیدنی و دیدوبازدید ممنوع و در حد تلفنی و پیامک باید باشد.

فرماندارمیبد گفت: غربالگری و میکروب‌زدایی از وسایل نقلیه در ورودی شهرستان و محلول‌پاشی در سطح شهر از سوی شهرداری و هلال‌احمر به‌خوبی در حال انجام است و باید مردم در دو هفته پیش رو با ماندن در خانه به قطع زنجیره کرونا کمک کنند تا هرچه زودتر بتوانیم از این ویروس خطرناک رهایی پیدا کنیم.

وی همچنین شکل‌گیری بسیج محلات و قرارگاه بهداشتی درمانی سپاه و تدارک نقاهتگاه‌های 1 و 2 در شهرستان میبد را حاصل تلاش‌های مجاهدانِ سپاه و مردم و خیرین دانست و گفت: با کاهش مبتلایان به کرونا و نگهداری بهبودیافتگان در نقاهتگاه‌ها، ان‌شاءالله کرونا را شکست خواهیم داد.


آدرس کوتاه :