با حضور مسئولین استان و شهرستان؛

مراسم کلنگ زنی پروژه بزرگ ساماندهی مسیر ورودی جنوبی میبد برگزار شد


با حضور امام‌جمعه میبد، فرماندار، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، نماینده اداره کل راه و شهرسازی، نماینده اداره کل منابع طبیعی، بخشدار مرکزی، شهردار و جمعی از مسئولین شهرستان مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه بزرگ ساماندهی ورودی جنوبی شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، ظهر روز شنبه 17 مردادماه فرماندار میبد در مراسم کلنگ زنی فاز اول پروژه مذکور که شامل روشنایی و سنگ جدول مسیر ورودی جنوبی شهرستان حدفاصل پل خورشید تا دانشگاه آزاد اسلامی میبد می‌باشد ضمن تأکید بر اهمیت ساماندهی مسیر با توجه به تردد اعم از مسافرین و روستائیان و کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی و خدماتی، هزینه اجرای فاز اول را نزدیک به 6 میلیارد تومان اعلام نمود.

 وی با اشاره به اجرایی شدن پروژه از محل مشارکت بخشداری مرکزی، شهرداری، شورای اسلامی شهرمیبد، شرکت تعاونی دهیاری‌های شهرستان، اداره برق و اداره راه و شهرسازی بر مبنای فرهنگ بسیج از زحمات ادارات مذکور تقدیر و تشکر نمود.

فلاح در ادامه با سپاس از خدمات ارزنده صنعتگران خواستار مشارکت بخش صنعت در کمک به اتمام پروژه گردید.

حضرت آیت‌الله اعرافی در این مراسم ضمن تقدیر از اجرای پروژه با دست‌خالی و بافرهنگ بسیج و مشارکت ادارات هدف نهایی را تبدیل مسیرمیبد-یزد به یک چهارباغ بیان نمود و اظهار امیدواری نمودند با اولویت‌گذاری استان و شهرستان‌های مسیر مذکور در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد مسیر چهارباغ میبد تا یزد باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان نیز از همکاری و مشارکت کامل این شرکت در اجرایی نمودن پروژه روشنایی خبر داد.

نماینده اداره راه و شهرسازی استان هم بابیان اینکه پروژه روشنایی و تقاطع هم‌سطح پل خورشید و ورودی‌ها و خروجی‌های آن با برآورد 5/2 میلیارد تومان توسط اداره کل راه و شهرسازی اجرا و مساعدت لازم جهت اجرای سنگ جدول این مسیر صورت می‌گیرد.

شایان‌ذکر است روشنایی مسیر پل خورشید تا دانشگاه آزاد اسلامی به فاصله 24 کیلومتر مسیر رفت‌وبرگشت با پایه‌های 12 متری و به فاصله 40 متر توسط اداره برق شهرستان طراحی گردیده است.


آدرس کوتاه :