همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس؛

مراسم پرصلابت رژه نیروهای مسلح باحضور فرماندارمیبد برگزار شد


همزمان با سی و یکم شهریور سالروز هفته دفاع مقدس مراسم رژه پرصلابت یگان‌های سواره و پیاده نیروهای مسلح نظامی و انتظامی و سپاه و بسیج با حضور فرماندار، امام‌جمعه موقت، مسئولین ادارات و نهادها و اقشار مختلف مردم در مقابل فرمانداری شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در این مراسم نیروهای نظامی و انتظامی، سربازان آموزشگاه رزم مقدماتی نبی اکرم صلوات‌الله‌علیه، سپاه و گردان‌های بسیج با اجرای رژه توان و آمادگی خود را در مقابل همه توطئه‌های دشمنان در منطقه به نمایش گذاشتند.

شرکت‌کنندگان در رژه با زمزمه حماسی خود و با اتکا به ائمه معصومین به‌ویژه سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و رسول گرامی اسلام، با امام و شهدا و رهبری تجدید بیعت کردند و پیمان بستند تا آخرین قطره خون از ارزش‌ها و آرمان‌های امام و رهبری دفاع کنند.

در این مراسم علاوه بر نیروهای نظامی و انتظامی جامعه بسیج پزشکان، بسیج ورزشکاران، هیئت سوارکاران، بسیج دوچرخه‌سواران و موتورسواران هم از جلوی جایگاه رژه رفتند.

همچنین رژه موتوری سپاه و بسیج و نیروی انتظامی هم با حمل انواع توپ و سلاح‌های سبک و سنگین جلوه‌های حماسه و اقتدار را به نمایش گذاشتند.

امام‌جمعه موقت میبد در ابتدای این مراسم با گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت: سی‌وپنج سال قبل در چنین روزی وقتی حمله ناجوانمردانه‌ای از سوی دشمنان به این مملکت آغاز شد هنوز انقلاب اسلامی ایران تازه به پیروزی رسیده بود.

حجت‌الاسلام علیرضا حسنی بابیان اینکه دشمن متوجه نبود این ملت به قدرت لایزال الهی تکیه‌گاهی دارد افزود: ملت ایران با دست‌خالی در محاصره اقتصادی و تکیه‌بر ایمان و باورها و رهبری‌های امام خود توانست؛ 8 سال در مقابل تمام دنیای استکبار بایستد.

وی بابیان اینکه اگر بعد از 35 سال قدرت‌های مستکبر دنیا مجبور می‌شوند با ما سر میز مذاکره بنشینند و در مقابل عظمت شما ملت بزرگ زانو بزنند؛ به برکت خون شهیدان، مجاهدت‌ها و صبر و تحمل و بردباری جانبازان و آزادگان سرافراز و ایستادگی شما ملت بزرگ ایران است.

حجت‌الاسلام حسنی گفت: به برکت حضور هوشمندانه شما مردم و خانواده‌های معظم شهدا و جوانان در همه صحنه‌های این انقلاب امروز دشمن قدرت شمارا در اولین روز از هفته دفاع مقدس به‌خوبی دید.

امام‌جمعه موقت میبد تصریح کرد: حرف شما به دشمنان این است که باید در مقابل این ملت تعظیم کنید و دشمنان این ملت بدانند همان‌طور که امام و رهبر این مردم فرمودند: اگر کوچک‌ترین نگاهی به دین و آیین و آب‌وخاک ما داشته باشند؛ جوانان ما قدرتمندتر از دوران دفاع مقدس دشمنان را پشیمان خواهند کرد.

وی با اشاره به حضور پرصلابت نیروهای مسلح و مردم در اولین روز از هفته دفاع مقدس گفت: حضور من و شما برای تجدیدعهد و پیمان با شهدای دوران دفاع مقدس و باکسانی است که 8 سال در بیابان‌های جنوب و کوه‌های سر به فلک کشیده از دین و حیثت و آب‌وخاک این مردم دفاع کردند و امروز هم این ملت با آمادگی کامل پشت سر رهبری ایستاده‌اند.

حجت‌الاسلام حسنی در ادامه بر هوشمندی مسئولین در مسئله بر جام گفت: مسئولین فرهنگی و سیاسی و متصدیان اقتصادی ما باید در مقابل توطئه‌های و نقشه‌های دشمنان هوشیار باشند که دشمن رانده‌شده از در از پنجره وارد نشود و به صفوف مردم نفوذ نکند.
آدرس کوتاه :