معاون فرماندارمیبد:

مراسم مهاجر الی الله حاج غضنفر رکن‌آبادی در میبد برگزار می‌شود


معاون فرماندارمیبد در نشست هماهنگی این مراسم بابیان اینکه مهاجر الی الله غضنفر رکن‌آبادی از دیپلمات‌های بسیار موفق کشورمان بود که سابقه درخشانی در کشورهای لبنان و سایر کشورها در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشت گفت: پدر و خانواده وی از اهالی شهرستان میبد و روستای رکن‌آباد هستند که سال‌ها پیش‌ازاین شهرستان به قم مهاجرت و در آنجا به رشد فکری و جریان‌های سیاسی رسیده‌اند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، سید محسن فلاح گفت: برای بزرگداشت مقام این مهاجر الی الله مراسم چهلمی در زادگاه پدری ایشان برگزار می‌شود که امیدواریم مسئولین دستگاه‌ها و اقشار مختلف مردم با حضور گسترده در این مراسم، ضمن محکوم کردن جنایات رژیم آل سعود در حادثه خون‌بار منا، تسلی خاطری برای بازماندگان وی باشند.

فلاح روحیه جهاد و شهادت‌طلبی را از ویژگی بارز این مهاجر الی الله عنوان کرد و افزود: سخنرانی قاطع رکن‌آبادی در جمع کاروان حجاج در مکه مکرم نشان‌دهنده روحیه جهاد و شجاعت وی بود.

فلاح بابیان اینکه قرار است از شخصیت‌های کشوری در مراسم چهلم مرحوم غضنفر رکن‌آبادی دعوت شود گفت: برنامه‌های فرهنگی جامعی از سوی دستگاه‌های فرهنگی در این مراسم پیش‌بینی‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: این مراسم در نیمه دوم دی‌ماه در روستای شهیدپرور رکن‌آباد برگزار خواهد شد.
آدرس کوتاه :