مراسم سالگرد حماسه نهم دی در مصلی آیت‌الله اعرافی برگزار شد


همزمان با سراسر کشور و به مناسبت گرامی داشت هشتمین سالگرد حماسه نهم دی، همایشی با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در مصلی آیت‌الله اعرافی شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حجت‌الاسلام دشتی از روحانیون استان در این همایش گفت: در فتنه 88 عده‌ای ناآگاه به رهبری امریکا و اسرائیل، با مخدوش کردن انتخابات، اصل نظام را نشانه گرفتند.

وی افزود: امروز سالم‌ترین انتخابات در ایران اسلامی صورت می‌گیرد درحالی‌که امریکا و کشورهای اروپایی که مدعی دموکراسی هستند از برگزاری انتخابات سالم رنج می‌برند.

حجت‌الاسلام دشتی بابیان اینکه در فتنه 88 آن‌ها به دنبال گرفتن امتیاز از رهبری یعنی ابطال انتخابات بودند گفت: آن‌ها نظام را به‌دروغ گویی و تقلب در انتخابات متهم کردند.

وی تصریح کرد: فتنه گران در ششم دی روز عاشورا، با تعرض به اماکن مذهبی، مساجد و اموال مردم، رذالت و بی‌حیایی خودشان را به اوج رساندند.

این روحانی بابیان اینکه مصاحبه یک کاندیدای اصلاح‌طلب، ساعات قبل از پایان انتخابات با رسانه‌های غربی مبنی بر اینکه نتیجه انتخابات معلوم است و من پیروز انتخابات هستیم معنا ندارد افزود: حضور گسترده مردم در حماسه نهم دی 88 کارساز بود و سحر این توطئه را باطل کرد.

وی با اشاره به نقش رهبر معظم انقلاب در خنثی کردن این نقشه شوم دشمنان گفت: مقام معظم رهبری 8 ماه، که کشور را با مشکل جدی مواجه کرده بود این حادثه را مدیریت کرد.

 حجت‌الاسلام دشتی تصریح کرد: این فتنه آخرین فتنه دشمن نیست و برای خنثی کردن نقشه‌های دشمن راهی جز گوش دادن به‌فرمان رهبری معظم نداریم.


آدرس کوتاه :