مراسم توديع و معارفه رئيس اداره ورزش و جوانان ميبد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : مراسم توديع و معارفه رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان ميبد با حضور دهقان مدير كل ورزش و جوانان استان ، رجائي فرماندار ميبد و جمعي از مسئولين شهرستان و هياتهاي ورزشي در محل فرمانداري ميبد تشكيل شد .


فرماندار ميبد از زحمات آقاي زارع در زمان تصدي رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان ميبد تقديير و تشكر نمود و براي آقاي فروزان فر آرزوي توفيق نمود .
رجائي در اين جلسه خواستار توجه ويژه به ورزش در ميان اقشار مختلف شهرستان شدند . وي يادآور شد ميبد به لحاظ جمعيتي  بعد از مركز استان بيشترين  جمعيت را دارا مي باشد و بيشترين تراكم جمعيتي را نيز در شهرستان ميبد شاهد هستيم كه اين امر مستلزم توجه ويژه مسئولان علي الخصوص در زمينه ورزش مي باشد .

در اين جلسه دهقان مديركل ورزش و جوانان اشاره اي به مشكلات گذشته ورزش به لحاظ اعتبارات نمودند و بيان داشتند : اميدواريم با گشايشي كه به وجود آمده در دولت جديد شاهد پيشرفت ورزش كشور در تمامي سطوح باشيم .
وي از شهرستان ميبد به عنوان شهر نمونه هم به لحاظ علمي و هم به لحاظ ورزشي ياد نمودند و از زحمات آقاي زارع تقدير تشكر نمودند .
ايشان خواستار برگزاري مسابقات كشوري با توجه به پتانسيل هاي مناسب در شهرستان ميبد شدند .
در پايان  اين مراسم فرماندار با اهداء لوح يادبود از زحمات آقاي زارع تقدير و براي فروزان فر رئيس جديد اداره ورزش و جوانان شهرستان ميبد آرزوي توفيق نمودند .
 
آدرس کوتاه :