مراسم بزرگداشت یاردیرین امام و رهبری درمیبد برگزار شد


مراسم بزرگداشت یاردیرین امام و رهبری، مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با حضور فرماندارمیبد، مسئولین ادارات و نهادها، جامعه روحانیت، دانشگاهیان، فرهنگیان، نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم در امامزاده سید صدرالدین قنبر شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حجت‌الاسلام علی دشتی از اساتید حوزه و دانشگاه در این مراسم با تسلیت درگذشت این عالم مجاهد و انقلابی، ایمان و مقاومت را از ویژگی‌های بارز وی برشمرد.

وی گفت: مرحوم آیت‌الله رفسنجانی از وقتی‌که خودش را شناخت در محضر علمای دین و در مسیر اسلام قرار گرفت.

حجت‌الاسلام دشتی افزود: این شخصیت مبارز و انقلابی در کوران انقلاب هرگز در برابر طاغوت کوتاه نیامد و باتحمل شکنجه‌های ساواک دست از مبارزه برنداشت.

این استاد حوزه و دانشگاه گفت: مرحوم آیت‌الله رفسنجانی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هم درصحنه‌های مختلف به‌ویژه در 8 سال دفاع مقدس، دوران سازندگی، در دهه‌های اخیر با قبول مسئولیت‌های خطیر همواره در کنار امام و رهبری بود و هرگز فضاهای غبارآلودی که دشمنان و استکبار برای کشور ایجاد کردند نتوانستند؛ خدشه‌ای به روابط وی با نظام و انقلاب و ولایت و رهبری وارد سازد.

حجت‌الاسلام دشتی افزود: همه ما باید با الگو گرفتن از چنین عالمان مبارز انقلابی در پایبندی به‌نظام و انقلاب و فرمان‌بری از رهبری معظم و حفظ امنیت و پایداری و پیشرفت کشور تلاش کنیم.


آدرس کوتاه :