مدیر جدید سطح دو حوزه علمیه خواهران میبد معرفی شد


در نشستی با حضور فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین از خدمات دوساله خانم فاطمه فیاضی در حوزه علمیه سطح 2 قدردانی و خانم سکینه جعفری به‌عنوان مدیر جدید سطح دو حوزه علمیه خواهران میبد معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، مدیر حوزه علمیه خواهران استان در حوزه خواهران شهرستان میبد با اشاره به اهانت نشریه مفلوک شارلی ابد و فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام گفت: طلاب و روحانیون باید خودشان را در برابر هجمه‌های دشمنان مجهز کنند و با برنامه‌ریزی‌های نو جهادی عمل کنند.

حجت‌الاسلام محمود کارگر بابیان اینکه افزود: مدیران حوزه‌ها باید در انجام وظایف خود با حکمت کار کنند و با آسیب‌شناسی، کسانی که تازه‌وارد حوزه شدند و آماده تربیت‌اند به تقویت فنی و معنوی خود و طلاب باشند.

 کارگر گفت: در سال جاری بیش از 3 هزار و 200 نفر طلبه خواهر در استان مشغول تحصیل‌اند.

حجت‌الاسلام محمود کارگر افزود: با توجه به شرایط کرونا، کلاس‌های درس طلاب عمداً غیرحضوری برگزار می‌شود و در شرایطی هم با تشخیص مدیران مدارس با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی می‌توانند کلاس‌های حضوری برگزار کنند.

کارگر در ادامه حوزه علمیه خواهران شهرستان میبد را یکی از حوزه‌های علمیه جامع و خوب استان عنوان کرد و گفت: در حال حاضر 370 نفر طلاب خواهر در سطح، دو، سه و چهار مشغول تحصیل‌اند.

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان بابیان اینکه این حوزه تاکنون 300 فارغ‌التحصیل داشته است افزود: خواهران طلاب در این شرایط کرونایی، می‌توانند از طریق سامانه مدرس به‌صورت صوتی و تصویری با اساتید خود ارتباط برقرار کنند.

وی افزود: در صورت تغییر شرایط کلاس‌های درس طلاب در آینده می‌تواند به‌صورت حضوری برگزار شود.


آدرس کوتاه :