مدیرکل ورزش و جوانان استان از اختصاص 2 میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار به ورزش میبد خبرداد


نشست هم‌اندیشی مدیران ستادی اداره کل ورزش و جوانان استان به میزبانی شهرستان میبد در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در این نشست بحث توسعه ثمن‌های جوانان در حوزه‌های واگذاری امور به جوانان، استفاده از ظرفیت اسناد خزانه اسلامی و نحوه استفاده از قانون ماده 94،27 صدم درصد ارزش‌افزوده ورزش، تکمیل پروژه‌ها و توسعه زیرساخت‌های ورزش و همچنین تقویت رشته‌های ورزش‌های مختلف به‌تناسب هر شهرستان موردبحث و بررسی قرار گرفت.

مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان در حاشیه این نشست از اختصاص دو میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار به دو پروژه بزرگ استخر شنا و مجموعه ورزشی مصلی خبرداد و گفت: با تخصیص اعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و 300 میلیون تومان از اعتبارات ملی و استانی، از ماده 27 صدم درصد ارزش‌افزوده به استخرشانی میبد و هزینه آن امیدواریم این استخر شنا به بهره‌برداری برسد.

 شریعتی همچنین افزود: پروژه ورزشگاه مصلی هم 900 میلیون تومان اعتبار پیشنهادی دارد که با تخصیص اعتبار، این مجموعه هم که موردنیاز شهرستان است به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: چندین زمین چمن مصنوعی که به‌صورت مشارکتی با همکاری فرمانداری، بخشداری و مسئولین محلی در شهرستان میبد در حال انجام است؛ سطح سرانه ورزش شهرستان درخور و جایگاه شهرستان میبد ارتقاء می‌یابد.

وی تصریح کرد: مقرر شد برای تقویت رشته ورزش‌های مختلف به‌تناسب هر شهرستان، هزینه و اعتبارات و همچنین با کمکی که به هیئت‌های ورزشی می‌شود؛ توسعه بررسی ساختار قامت دختران نوجوان که از ماه گذشته آغازشده است در سراسر استان فراگیر شود.

در پایان این جلسه از حسین فلاح به‌عنوان فرماندار ورزش دوست و حامی پروژه‌های ورزشی در این شهرستان قدردانی شد.


آدرس کوتاه :