مدیرکل بنیاد شهید استان با جانبازان میبد دیدار کرد


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد به‌اتفاق فرماندار و جمعی از مسئولین میبد با حضور در شهرستان میبد در قالب ده اکیپ به دیدار جانبازان این شهرستان رفتند و از صبر و استقامت آن‌ها تجلیل نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، صبح روز گذشته 25 مهرماه "احمد ابراهیمی" مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به‌اتفاق "حسین فلاح" فرماندار و جمعی از مسئولین با حضور در شهرستان میبد به دیدار سه تن از جانبازان این شهرستان رفتند و از صبر و استقامت آن‌ها تجلیل نمودند.

مجید رستگارمقدم در چندین عملیات مختلف، محسن امامی سال 62 در عملیات خیبر و ذبیح‌الله رضایی در حین آموزش دیدن درراه دفاع از میهن به درجه جانبازی نائل‌آمده‌اند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در این دیدارها، جانبازان را شهدای زنده خواند و افزود: جانبازانی که در 8 سال دفاع مقدس با شجاعت و مجاهدت در مقابل دشمن ایستادند و امروز، جراحت و ترکش بر جسمشان به یادگارمانده است شایسته تکریم در جامعه هستند.

فرماندارمیبد نیز در این دیدارها نیز گفت:: همه دستگاه‌ها و ارگان‌ها و اماکن عمومی باید به جانبازان به‌ویژه جانبازانی که مشکل اعصاب و روان دارند موردتوجه و تکریم قرار دهند.

لازم به ذکر است معاونین مدیرکل بنیاد شهید استان و مسئولین سایر ادارات میبد نیز در قالب 10 اکیپ‌های جداگانه نیز هم‌زمان با مدیرکل بنیاد شهید و فرماندارمیبد به دیدار جانبازان شهرستان میبد رفتند و از صبر و استقامت آن‌ها نیز تجلیل نمودند.

 


آدرس کوتاه :