به مناسبت هفته دولت صورت گرفت؛

مدیران برتر ادارات شهرستان میبد تجلیل شدند


در جلسه‌ای که به مناسبت هفته دولت در فرمانداری شهرستان میبد برگزار شد؛ با حضور فرماندارمیبد از رئیس اداره ورزش و جوانان، اداره برق و محیط‌زیست به‌عنوان مدیران برتر شهرستان میبد با اهداء لوح تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، به مناسبت هفته دولت و با حضور "حسین فلاح" فرماندار، "علیرضا ابوالحسنی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولین ادارات مراسم تجلیل از مدیران برتر شهرستان میبد برگزار شد.

فرماندارمیبد در این مراسم هفته دولت را تبریک گفت و افزود: امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا، ایران اسلامی از امنیت اجتماعی برخورداراست.

حسین فلاح افزود: مردم ولی‌نعمتان ما هستند و مدیران ادارات و نهادها باید تمام توان خود را در جلب رضایت مردم و حل مشکلات آن‌ها به‌کارگیرند.

فلاح تصریح کرد: مسئولین دستگاه‌ها همچنان برای اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها باید، تعامل خود را با استان در جذب اعتبارات عمرانی به کار بگیرند.

فرماندارمیبد همدلی و هم‌افزایی و مشارکت را عامل اصلی اجرای طرح‌ها و پروژه‌های ارزشمند در حوزه‌های مختلف در سطح شهر خواند و گفت: باوجود همه تنگناها، با مشارکت شورا و شهرداری، میراث فرهنگی، فرمانداری و سایر ادارات، شاهد به ثمر رسیدن پروژه‌ها در سطح شهر هستیم.

در پایان این مراسم با توجه به شاخص‌های ارزیابی توسط بازرسی و صیانت کارشناسان این فرمانداری از رئیس اداره ورزش و جوانان، اداره برق و محیط‌زیست به‌عنوان مدیران برتر شهرستان میبد با اهداء لوح تقدیر شد.


آدرس کوتاه :