معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد:

مجموعه تئاتر شهر خورشید معرف فرهنگ و هنر شهرستان میبد است


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد با تشکر از متصدیان راه‌اندازی اولین مجموعه تئاتر شهر استان یزد در شهرستان میبد، افتتاح این مجموعه را، روی دادن یک اتفاق خوب و تأثیرگذار در معرفی فرهنگ و هنر شهرستان میبد عنوان نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد،شامگاه چهارشنبه هفتم آذرماه  اولین مجموعه تئاتر شهر استان در میبد با حضور "علیرضا ابوالحسنی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، "محمدجواد احمدی " بخشدار مرکزی، " احمد پهلوانیان" مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد، " مجید جوادیان زاده" مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از مسئولین، مردم و هنرمندان در اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان افتتاح شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد در این مراسم گفت: مسئولین شهرستان میبد به حوزه تئاتر و هنرمندان شهرستان در رشته‌های گوناگون هنری توجه و عنایت ویژه‌ای دارند.

 علیرضا ابوالحسنی همچنین با اشاره به تأکید آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه شهرستان در شورای فرهنگ عمومی به امر توجه داشتن به هنر، هنرمندان و به‌ویژه هنر تئاتر شهرستان، افتتاح این مجموعه را به فال نیک گرفت و اظهار امیدواری نمود با تلاشی که خواهد شد، استفاده بهینه از مجموعه تئاتر شهر خورشید به‌عنوان پتانسیلی ارزشمند صورت گیرد.

ابوالحسنی تصریح کرد: در شهرستان میبد به‌عنوان یک شهر صنعتی و نیز پرجمعیت‌ترین شهر استان یزد بعد از مرکز استان، مهاجرت افزایش پیداکرده و همچنان رو به افزایش هست و این عوامل باعث بروز یک سری آسیب‌های اجتماعی خاص می‌شود که باید با عنایت به آن‌ها، توجه به این موضوع در اولویت کاری مسئولین شهر میبد و استان یزد قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: راه‌اندازی مجموعه تئاتر شهرمی تواند تأثیر شگرفی در این راستا داشته باشد.

گفتنی است در راستای تحقق اهداف سند توسعه هنر تئاتر در میبد مجموعه تئاتر این شهر با عنوان تئاتر شهر خورشید راه‌اندازی شد.


آدرس کوتاه :