معاون فرماندار ميبد :

قناتهاي متروكه بحرانهاي زنده و آسيب ساز كنوني شهرستان


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : مهندس عليرضا فلاح در اين خصوص بيان داشت : پيشنهاد بررسي طرح خطر پذيري را در اين جلسه مطرح نموديم و در اين طرح پيشنهاد شده كه مجموعه قنوات و مسيرهاي حركتشان و تاثيراتي كه در لايه هاي زيرزميني شهر دارند كنترل و بررسي شود .كما اينكه با چند مورد آبگرفتگي در زير محلات اصلي شهر از جمله قنات مهرجرد ، قنات فيروزآباد، قنات شهيديه كه عملا بصورت كامل اسيب دار شده و نياز به مطالعه و بررسي دارد .
معاون فرماندار ميبد :


وي افزود : در اين جلسه پيشنهادات ديگري در زمينه تشكيل حوزه آسيب ما و ستاد معين بانك نزم افزاري و فراتر از حوزه استان ،  تامين فضاي لازم جهت تشكيل اتاق بحران در شهرستان مطرح گرديد .
 فلاح همچنين افزود : در نهايت مي بايست  يك لينك بين مجموعه ادارت شهرستان ، مجموعه اهداف ستاد بحران و پروژه هاي شهرستان ايجاد شود ، بعنوان مثال اگر قرار است پارك و يا سالن ورزشي  احداث نمائيم در نقطه آسيب ناپذير و در جايي بسازيم كه در زمان بحران بعنوان اسكان موقت استفاده شود . ايجاد لايه هاي مربوطه و افزايش اطلاعات مورد نياز مباحث كلان شهرسازي مثل تاسيسيات اب برق و گاز و مجموعه  زير ساختها در خود اين  مجموعه كار ديگري بود  كه با ايجاد بانك عامل  و همكاري ادارات شهرستان و مشاورين در لايه هاي نقشه هاي در دست اقدام  اضافه شود و در نهايت برنامه ريزي انجام شد كه مجموعه اطلاعات دائما و به صورت  ماهيانه  توسط مراجع صدور پروانه ، پايان كار و ... در اين سايت به روز شود و هميشه مجموعه اطلاعات ما به روز باقي بماند .
آدرس کوتاه :