رئیس ستاد انتخابات شهرستان میبد:

فضا برای انتخابات سالم و بی حاشیه درمیبد فراهم است


رئیس ستاد انتخابات شهرستان میبد در دومین جلسه کمیته امنیت انتخابات شهرستان گفت: تدابیر لازم برای تأمین امنیت کلیه شعب ثابت و سیار اخذ رأی در سطح شهرستان میبد اندیشیده شده است و فضا برای برگزاری یک انتخابات سالم و بی حاشیه درمیبد فراهم‌شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، دومین جلسه کمیته امنیت انتخابات شهرستان به ریاست «سید بهروز موسوی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان میبد و با حضور اعضا در فرمانداری برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد در این جلسه گفت: تدابیر لازم برای تأمین امنیت کلیه شعب ثابت و سیار اخذ رأی در سطح شهرستان میبد اندیشیده شده است و فضا برای برگزاری یک انتخابات سالم و بی حاشیه درمیبد فراهم‌شده است.

سید بهروز موسوی افزود: نیروهای امنیتی و اطلاعاتی با اشراف به فضای انتخاباتی برای برگزاری یک انتخابات سالم و باشکوه و با حضور حداکثری تلاش خواهند کرد.

موسوی مشارکت حداکثری در یازدهمین دوره انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی را توسعه بیش‌ازپیش و عزت و افتخار ایران اسلامی در منطقه و جهان خواند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان میبد تصریح کرد: جلب مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو در مأیوس کردن دشمنان نظام و انقلاب وظیفه همه ما به‌ویژه رسانه‌ها و گروه‌های سیاسی و جریان‌های مختلف است.


آدرس کوتاه :