فریاد مرگ بر استکبار بر آسمان میبد طنین‌انداز شد


امسال هم مردم همیشه درصحنه میبد در روز ۱۳ آبان به‌عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با سر دادن شعار، هیهات من الذله، در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار جهانی ایستادند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، هم‌زمان با سراسر كشور مراسم باشکوه یوم‌الله 13 آبان در میبد با حضور "حسین فلاح" فرماندارمیبد، اقشار مختلف مردم، مسئولان، خانواده معظم شاهد، فرهنگیان و دانش آموزان برگزار شد.

شعار مرگ بر آمریکا و حمل شعارنوشته‌های با عنوان هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید، ما آمریکا را زیر پا می‌گذاریم، جلوه‌هایی از حضور مردم و دانش آموزان و دانشجویان در این مراسم بود.

حجت‌الاسلام حسنی امام‌جمعه موقت میبد در این مراسم بابیان سخنانی یاد شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت و افزود: راهپیمایی 13 آبان از چند جهت متفاوت است، یکی اینکه این راهپیمایی چند روز بعد از اربعین انجام می‌گیرد و همچنین در روزی است که آمریکا برگشت تحریم‌ها را در این روز اعلام نموده است.

وی تصریح کرد: این در حالیست که بازگشت تحریم‌ها از همان اول، شکستش هویدا بود، چون آمریکا با آنچه مشاهده‌شده، نشان می‌دهد که هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

وی در ادامه به علل مرگ بر آمریکا گفتن ملت ایران اشاره کرد و اظهار امیدواری نمود: ملت ما همچون چهل سال گذشته با ایستادگی در برابر آمریکا که هرروز از قدرت او کاسته شده، روسفید و سربلند، بیرون خواهند آمد.


آدرس کوتاه :