فروشگاه زنجیره‌ای ایوان مال درمیبد افتتاح شد


فروشگاه زنجیره‌ای ایوان مال با حضور فرماندارمیبد، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین و مردم میبد واقع در میدان آیت‌الله خامنه‌ای افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین فلاح فرماندارمیبد در افتتاح این مجموعه گفت: قطعاً این مجموعه با رویکرد کمک به اقشار کم‌درآمد و عرضه کالا با نرخ ارزان‌تر در این شرایط اقتصادی، به مردم جامعه کمک خواهد کرد.

رئیس صمت میبد گفت: این مجموعه فاز اول نمایشگاه دائمی و بین‌المللی کاشی و سرامیک درمیبد است که با بیش از 50 غرفه در زیربنای 8 هزار مترمربع بناشده است.

حجت‌الله خلیلی افزود: با راه‌اندازی فاز اول این مجموعه که دارای غرفه‌های نانوایی، غذای فوری، رستوران، نمازخانه، محل بازی کودکان، قصابی، غرفه‌های مرغ و ماهی، خشکبار، ترشیجات، شیرینی، میوه، انواع شوینده، لبنیات است؛32 میلیارد تومان از بخش خصوصی سرمایه‌گذاری شده است و برای 30 نفر به‌عنوان فروشنده زمینه اشتغالشان فراهم‌شده است.

وی بابیان اینکه تمام کالاهای اولویت‌دار و موردنیاز مردم در این مجموعه فروشگاهی به‌عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه استان به‌ویژه برای افراد کم‌درآمد عرضه‌شده است گفت: در فاز دوم و در طبقه دوم قرار است تولیدکنندگان کیف و کفش و غیره مستقر و تولیدات خود را به‌صورت مستقیم و بی‌واسطه عرضه کنند.

رئیس صمت میبد افزود: طبقه سوم این مجموعه هم به صنف کاشی و سرامیک تعلق دارد و قرار است بیش از 200 دفتر کاشی برای عرضه این محصول استراتژیک در آینده مستقر شوند.


آدرس کوتاه :