فرمانده پایگاه پهپاد نبی اکرم میبد معرفی شد


در مراسمی با حضور سردار نوری جانشین نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین، از خدمات سرهنگ غلامرضا فلاح قدردانی و سرگرد محمدعلی کارگر شورکی به‌عنوان فرمانده جدید پایگاه پهپاد نبی اکرم (ص) شهرستان میبد معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، مسئولین در ابتدا با حضور بر سر شهید گمنام و شهدای پایگاه با قرائت فاتحه ادای احترام کردند.

فرماندارمیبد در این مراسم با اشاره به شکل‌گیری پادگان نبی اکرم و مجاهدت همه فرماندهان و نیروهای این پادگان گفت: امروز با تغییر ماهیت این پادگان به پایگاه پهپاد امیدواریم، جایگاه آن از گذشته هم بهتر و نقش‌آفرین‌تر باشد.

حسین فلاح بابیان اینکه پایگاه پهپاد نبی اکرم میبد، آبروی این شهراست تصریح کرد: این پایگاه باید برای انجام مأموریت‌های خود در همه ابعاد تقویت شود و مسئولین شهرستان هم به‌تمام‌معنا از این پایگاه حمایت خواهند کرد.

سردار روح‌الله نوری در این مراسم انقلاب اسلامی را گنجینه‌ای ارزشمند برای ملت ایران توصیف کرد و گفت: ملت ایران به رهبری مرجع دینی از تاریکی ظلمت ستم‌شاهی به نور دست‌یافت.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به دشمنی بدخواهان نظام از اول انقلاب تاکنون گفت: دشمنان نظام و انقلاب در طول 40 سال دست از دشمنی و کینه‌ورزی برنداشته و همواره با ابزارهای پیچیده‌ای که در اختیاردارند به دنبال شکستن صفوف اتحاد بین ملت ایران و نیروهای مسلح هستند.

وی بابیان اینکه در این شرایط نباید در زمین دشمن بازی کنیم تصریح کرد: متدینین، انقلابیون، آحاد مردم و خانواده‌های شهدا می‌خواهند گفتمان امام و انقلاب و ولی‌فقیه پیش برود.

سردار نوری در ادامه با اشاره به اینکه امروز رویکرد دفاع تغییر کرده و ما باید از فنّاوری روز استفاده کنیم افزود: به‌کارگیری پهپاد در قرارگاه‌ها و توسعه این صنعت از رویکرد سپاه است.

وی پایگاه پهپاد نبی اکرم میبد را از پایگاه‌های مهم سطح کشور عنوان کرد و گفت: آموزش، نت و عمل کلی از مأموریت‌های این پایگاه است که به خلبان و کادر متخصص نیاز دارد.

جانشین فرمانده زمینی سپاه افزود: این پایگاه باید در همه ابعاد تقویت شود تا پاسخگوی دیگر قرارگاه‌های کشور باشیم.


آدرس کوتاه :