فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج میبد معرفی شد


در مراسمی با حضور فرمانده سپاه الغدیر استان، امام‌جمعه و فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین، از خدمات سرهنگ امیر فلاح قدردانی و سرگرد پاسدار مصطفی بهشتی به‌عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان میبد معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، امام‌جمعه میبد در این مراسم، نیروهای نظامی و انتظامی و سپاه را دژی استوار برای تعالی و رشد ایران اسلامی خواند و افزود: باید عمق علمی و فرهنگی وایمانی بسیج را تقویت کنیم چراکه روح بسیجی باعث انسجام و اتحاد و حرکت‌های دقیق و درست برای پیشرفت کشور و منطقه است.

حضرت آیت‌الله اعرافی بابیان اینکه سپاه و ارتش باید ریشه در مردم داشته باشند؛ مهربانی، به‌موقع در میدان بودن و خدمت به مردم را از ویژگی‌های سپاه برشمرد.

وی با اشاره به انتقال تجربه بسیج در فراتر از مرزها، گفت: امروز دشمنان انتقال این تجربه بسیج در کشورها را بزرگ‌ترین خطر برای خود می‌دانند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی سپاه و بسیج و نیروی مسلح را فرهنگی، اعتقادی، اخلاقی، اجتماعی و نظامی خواند.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور بابیان این نکته که دشمنان اسلام پس از نابودی داعش در فکر انتخاب راه‌های جدید برای مقابله با بسیج مردمی هستند، افزود: ورود ما در جبهه‌های مقاومت در عراق و سوریه و انتقال تجربه بسیج و سپاه باعث شد بیش از ده کشور تجربه بسیج را لمس و حس کنند.

حضرت آیت‌الله اعرافی اتکا به خدا، اعتماد به مردم، ساده زیستی، معامله باخدا، دلدادگی به مردم، اعتمادبه‌نفس، خلاقیت و ابتکار، بن‌بست نشناسی، تعهد بیشتر، توقع کمتر، شور و حماسه داشتن و عشق الهی را از عناصر حرکت بسیج برشمرد و تصریح کرد: بسیج به‌عنوان عشق این ملت یک فرهنگ است که هرکجا تجلی کند معجزه می‌آفریند.

سردار فتح‌الله جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان هم تأمین امنیت و خدمت به مردم را از وظایف مهم سپاه خواند و گفت: امروزه سپاه و بسیج به یک سرمایه بزرگ برای نظام اسلامی تبدیل‌شده‌اند.

سردار جمیری گفت: امروز سپاه در اوج اقتدار قرار دارد و استکبار از پاسخ کوبنده سپاه در عرصه‌های مختلف در وحشت بسر می‌برد.

فرمانده سپاه الغدیر استان اغتشاشات اخیر را دست‌های پنهان امریکا و اسرائیل دانست و افزود: ملت بزرگ ایران بازهم به‌موقع دست‌های پشت پرده حوادث اخیر را تشخیص دادند و با بصیرت و هوشیاری و دشمن‌شناسی خود فتنه را در نطفه خفه کردند.

سردار جمیری تصریح کرد: مردم فهیم و با بصیرت استان یزد با حضور خود در راهپیمایی عظیم اخیر ثابت کردند که پشتیبان ولایت‌فقیه بوده و بیش از هر زمان دیگری نسبت به برنامه‌ها و اهداف دشمن آگاه هستند.


آدرس کوتاه :