دربازديد از كارگاه توليد قطعات پلاستيكي:

فرماندار ميبد بر توسعه صنعت پاك و ارز آور در شهرستان تاكيد كرد


كارگاه توليد قطعات لاستيكي كه با طراحي و آناليز ،بخش عمده ايي از نيازهاي كارخانجات وصنايع استان را تامين مي كند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد: فرماندار ميبد در بازديد از كارگاه توليد قطعات لاستيكي بر توسعه اين نوع صنعت پاك و ارز آور در شهرستان تاكيد كرد.

حسين فلاح گفت: اگر بتوانيم زمينه ايجاد كارگاههاي توليد قطعات كارخانه ها و صنايع را در شهرستان توسعه دهيم قطعا مي توانيم جلوي ورود بخش اعظمي از قطعات خارجي به داخل و خروج ارز از كشور را بگيريم .

محمدحسين نبي پور مدير كارگاه با بيان اينكه در اين كارگاه بيش از 400 نوع قطعه لاستيكي توليد مي شود افزود: قطعات لاستيكي صنايع كاشي و سراميك، موزايئك، كارخانجات شيشه، بسته بندي لوازم پزشكي و انواع تسمه از عمده توليدات اين كارگاه است .

وي طراحي و آناليز و توليد قطعات پلاستيكي مورد نياز متقاضيان را از ويژگي هاي اين كارگاه عنوان كرد و افزود:ما براساس تقاضاي متقاضيان توليد مي كنيم و هركس هر نمونه از قطعه مورد نياز خود را به اين كارگاه ارائه كند ما با طراحي و مهندسي معكوس آن قطعه را با كيفيت به مراتب بالاتر از نمونه واقعي توليد و دراختيار آنها قرار مي دهيم .

نبي پورخاطرنشان كرد: توليدات اين كارگاه كمك زيادي براي جلوگيري از خروج ارز هم مي كند چرا كه توليدات اين كارگاه با يك سوم قيمت خارجي به متقاضيان ارائه مي شود .

مديرعامل اين كارگاه توليد گردگير، پكينگ، ديافراگم، مكنده هاي صنعتي، روكش رولهاي كارخانجات كاشي و سراميك، انواع تسمه و لوازم بسته بندي پزشكي را بخشي از توليدات اين كارگاه برشمرد .

اين كارگاه از سال 1380 با ايجاد زمينه اشتغال 10 نفر راه اندازي شده است .


آدرس کوتاه :