فرماندار شهرستان میبد طی پیامی فرارسیدن سال نو را تبریک گفت


فلاح فرماندار شهرستان میبد طی پیامی فرارسیدن سال نو را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن کامل پیام «حسین فلاح» فرماندارمیبد بدین شرح است:

بسم‌اللَّه‌الرّحمن‌الرّحیم

یامُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

نوروز از باارزش‌ترین میراث معنوی ایرانیان، پیام‌آور مهر، صفا، صلح، دوستی و هدیه تمدن و فرهنگ باستانی ایران اسلامی به جهانیان است. نوروز سرآغازی دوباره بر تجدید ارادت‌ها، یکدلی و محبت‌های خالصانه و زدودن کدورت‌ها و فصلی نو برای نو شدن همراه با طبیعت و ملبس شدن به صفات الهی است.

نوروز فرصتی برای بازگشت به خود و انقلاب درون است و با زدودن غبار و هرگونه سیاهی دل‌وجان، عینیت می‌یابد، این موهبت برای ایرانیان با فصل شکوفایی و بهار آفرینش مقارن شده تا آغاز سال جدید بارویت بی انباز خداوند و تحول طبیعت همراه باشد و مجالی برای تعمق درآیات و نشانه‌های الهی فراهم شود.

مردم شریف و بافرهنگ شهرستان میبد، سالی که گذشت فراز و نشیب‌های بسیاری را در عرصه‌های مختلف باهم پشت سر گذاشتیم، اما حلاوت دو اتفاق بزرگ در این سال بسیار شیرین و خاطره‌انگیز بود؛ حضور پرشکوه و گسترده شما عزیزان در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه از یکسو و ثبت میبد به‌عنوان شهر جهانی زیلو از سوی دیگر که می‌تواند نویدبخش و پیام‌آور روزهای خوبی در سال ۱۳۹8 باشد.

در ادامه نیز از عنایت‌ها و همراهی‌های حضرت آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه محترم شهرستان و همچنین نماینده مردم شریف تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در سال 97 تقدیر و تشکر می‌نمایم.

این‌جانب آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را در سال مزین به شعار سال "رونق تولید " را به همه هم‌وطنان عزیز به‌خصوص مردم شریف و بافرهنگ شهرستان میبد تبریک و شادباش عرض نموده و برای همگان سالی توأم باعزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می‌نمایم.
آدرس کوتاه :