فرماندارمیبد دستور 2 میلیاردی راه‌های معدنی را از وزیر گرفت


فرماندارمیبد پس از افتتاح واحد تولیدی یاس کیسه میبد دستور 2 میلیاردی راه‌های معدنی را از وزیر صنعت معدن و تجارت گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح فرماندارمیبد پس از افتتاح واحد تولیدی یاس کیسه میبد واقع در شهرک صنعتی جهان‌آباد از هماهنگی دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی برای حضور وزیر در این مراسم و همچنین از همکاری آقای ضیایی و مجموعه این واحد قدردانی کرد.

نکته حائز اهمیت در این مراسم پی گیری و تلاش مجدانه فرماندارمیبد برای اخذ دستور وزیر بود که محقق شد.

فلاح توانست در گیرودار این مراسم دستور صریح شریعتمداری وزیر صنعت معدن و تجارت را به مبلغ 2 میلیارد تومان برای ساماندهی و اجرای راه‌های معدنی بگیرد.

فرماندارمیبد همچنین تأمین یک دستگاه تراکتور برای انجام امور عمرانی اردوگاه آیت‌الله خامنه‌ای بنستان و 50 میلیون تومان برای امر ورزش را از وزیر گرفت.

فلاح بابیان اینکه این سفر وزیر به شهرستان میبد سفر بابرکتی بود گفت: در این سفر تعدادی از صاحبان صنایع درخواست‌ها و مشکلات خودشان را تسلیم وزیر کردند که امیدواریم با پی گیری‌هایی که در آینده خواهد شد همه این درخواست‌ها محقق شود.

در این سفر خانم انسیه فلاح عضو شورای اسلامی شهرستان میبد هم درخواست حمایت از صنعت زیلو و کار بافی بانوان را از وزیر داشت که فرصتی برای رونق این صنایع در شهرستان را می‌تواند فراهم کند.


آدرس کوتاه :