فرماندارمیبد در بازدید از 2 واحد صنعتی؛ خواستار حمایت استان از این واحدهای صنعتی شد


علی زینی وند معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد و سید کمال‌الدین نورالدینی مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری به همراه حسین فلاح فرماندارمیبد از 2 واحد تولید دارو و لامپ‌های ال ای دی در شهرک صنعتی جهان‌آباد میبد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در حین بازدید از این واحدها، مسائل و مشکلات این واحدها را تشریح و خواستار حمایت مسئولین استان از این سرمایه‌گذاران شد.

حسین فلاح بابیان اینکه صنعت داروسازی یکی از صنایع پاک و استراتژیک جامعه امروز است گفت: به حمدالله صاحبان سرمایه در شهرستان میبد به هوشیاری به سمت صنایع پاک و سبز گام برداشته‌اند.

فلاح افزود: امروز در شهرستان میبد چندین واحد داروسازی با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها در حال احداث است که در صورت راه‌اندازی، علاوه بر کمک به فرایند تولید انواع دارو و خودکفایی در کشور، زمینه اشتغال صدها نفر نیروی انسانی متخصص را هم فراهم خواهد آورد.

وی همچنین با اشاره به واحد تولیدی انواع لامپ‌های ال ای دی و کم‌مصرف هم گفت: این واحد یکی از واحدهای فعال در حوزه الکترونیک و تولید لامپ‌های کم‌مصرف است که بیش از 60 نفر را مشغول به کارکرده است.

فرماندارمیبد تصریح کرد: هم واحد داروسازی و هم واحد تولید لامپ از مشکل سرمایه در گردش و نقدینگی و وام‌های معوق رنج می‌برند که اگر حمایت نشوند با مشکل بزرگ‌تری مواجه خواهند شد.


آدرس کوتاه :