فرماندارمیبد توجه به رضایتمندی مردم را در انجام امور خواستار شد


فرماندارمیبد در دیدار با رئیس تأمین اجتماعی استان یزد توجه به رضایتمندی مردم را در انجام امور با برنامه‌ریزهایی که می‌توان کرد، خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، "حسین فلاح" فرماندارمیبد به همراه "فرزین خادمی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی با رئیس تأمین اجتماعی استان یزد دیدار و گفتگو کرد.

فرماندارمیبد در این دیدار با اشاره به لزوم توجه به خواسته‌های مردم و ضمن تأکید برساخت ساختمان جدید تأمین اجتماعی میبد که مورد پیگیری‌های امام‌جمعه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بوده است، افزود: با برنامه‌ریزی و تغییر نگاه می‌توان، روند انجام امور را با توجه به اوضاع کنونی و فشارهای مردمی تسریع کرد.

محمد صابری رئیس تأمین اجتماعی استان یزد نیز با ارائه گزارشی از روند اقدامات انجام‌شده برای به زمین زدن کلنگ ساختمان جدید تأمین اجتماعی میبد، گفت: امور اداری و نقشه‌کشی ساختمان با عنایت به موافقتی که صورت گرفته و اعتباری حدود 7 میلیارد تومان نیز که برای آن پیش‌بینی‌شده است، در حال انجام است.

وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به ظرفیت و جمعیت شهرستان میبد، لزوم ارتقا شعبه سازمان تأمین اجتماعی این شهرستان موردتوجه و عنایت هست.


آدرس کوتاه :