به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

فرماندارمیبد با خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان دیدار کرد


در آخرین روز از گرامی داشت هفته دفاع مقدس، فرماندارمیبد به همراه مسئولین مجامع صنفی و بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در منزل مادر شهید جلال ذوالفقاری و جلال قادری و محمد قادریان از جانبازان و آزادگان سرافراز این شهرستان دیدار و از صبر و پایداری این خانواده‌ها تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را معجزه‌ای الهی برای رها شدن ملت بزرگ ایران از بند استکبار و دست یافتن به استقلال و آزادی دانست.

حسین فلاح گفت: درحالی‌که ایران زیر چکمه‌های استکبار نفسش بر سینه حبس شده بود با آمدن امام و رشادت‌های رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس، ابرهای تیره از آسمان ایران اسلامی کنار رفت و ملت بزرگ ایران خورشید فروزان معنویت و هوای عطرآگین حماسی و انقلابی را استشمام کردند.

وی افزود: امروز بعد از 35 سال به برکت خون پاک شهدا و رهبری‌های امام رحمه‌الله علیه و مقام معظم رهبری و ایستادگی ملت در برابر همه هجمه‌های دشمنان راه پیشرفت و تعالی را در پیش‌گرفته و به جلو می‌روند.

فرماندارمیبد گفت: تنها راه سعادت و رشد و تعالی ملت ما ارزش نهادن به آرمان‌های امام و شهدا و حفظ فرهنگ جهاد و شهادت است.

فلاح افزود: در این راستا باید خانواده‌های معظم شهدا که در طول 8 سال دفاع مقدس فرزندان خود را تقدیم انقلاب کردند و جانبازان و ایثارگران که جانانه با تکیه‌بر سلاح ایمان در برابر دشمنان ایستادند قدر و منزلت آن‌ها را حفظ کنیم.

 فرماندار شهرستان میبد در دیدارهای جداگانه با امام‌جمعه ندوشن و همراه جمعی از مسئولان بخش ندوشن و شهرستان میبد با خانواده‌های شهدای بخش ندوشن دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدارهای معنوی و صمیمی ضمن بیان خاطراتی از آن شهیدان بزرگوار، با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد و قرائت فاتحه یاد آن شهیدان عزیز زنده نگه‌داشته شد.


آدرس کوتاه :