به مناسبت بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ایران؛

فرماندارمیبد با آزادگان سرافراز میبدی دیدار کرد


فرماندارمیبد به همراه مسئول دفتر امام‌جمعه و سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت گرامی داشت سالروز بازگشت پیروزمندانه آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با حضور در منزل سه تن از 65 آزاده شهرستان میبد این روز را به آن‌ها تبریک و با اهداء لوح از آن‌ها تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، عصر دیروز دوشنبه 26 مردادماه فرماندارمیبد با حضور در منزل دکتر محمدرضا اسلامی، عباس زارع زاده و احمد آب پیکر در دیدار با آن‌ها گفت: آزادگان یادگاران 8 سال دفاع مقدس و پرچم برافراشته‌ای هستند که در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه امروز به نسل نوجوان و جوان نقش مهمی دارند.

حسین فلاح با تجلیل از صبر و استقامت آزادگان به‌ویژه همسران و فرزان آن‌ها گفت: همسران و فرزندان آزادگان باید در همه عرصه‌ها الگوی عملی و نماد اخلاق و معرفت اسلامی و انقلابی باشند.

وی بابیان اینکه آزادگان سرمایه عظیم انسانی هستند گفت: عزت و عظمت و سرافرازی ما مرهون مجاهدت‌های بسیج و سپاه و نیروهای نظامی ما در 8 سال دفاع مقدس است و امروز به وجود آزادگان در جامعه افتخار می‌کنیم.

در این بازدید از محمد اسلامی فرزند دکتر محمدرضا اسلامی که در کنکور سراسر امسال رتبه 27 کشوری در رشته علوم تجربی و در بین فرزندان شاهد رتبه سوم را کسب کرده است نیز با اهداء لوح تجلیل شد.


آدرس کوتاه :