فرماندارمیبد باپیشکسوت فوتبال دیدار کرد


فرماندارمیبد به همراه رئیس شورای اسلامی، رئیس هیئت فوتبال و جمعی از مسئولین با حضور در منزل ابراهیم زارع یکی از پیشکسوتان ورزش فوتبال با اهداء لوح از تلاش‌های چندین ساله وی در عرصه فوتبال این شهرستان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد گفت: پیشکسوتان ورزش در رشته‌های مختلف گنجینه‌ای‌ از تجربه و دانش ورزشی هستند که سال‌ها در میدان ورزش بی‌ریا در خدمت ورزش شهر بودند.

ابراهیم زارع هم در حاشیه این دیدار بابیان اینکه از سال 59 وارد ورزش فوتبال شده است انگیزه خود را هدایت نوجوانان و جوانان به سمت ورزش و دوری از فساد اخلاقی و اعتیاد دانست.

وی که سال‌ها عضو هیئت فوتبال، مسئولیت کمیته انضباطی، سرپرست تیم پرسپولیس میبد و کویر بوده گفت: خاطرات خوبی از آن دوران دارد و باوجود فراز و نشیب‌ها فعالیت‌های خوبی را در فوتبال شهرستان درگذشته انجام داده است.

زارع با اشاره به عنوان‌های کسب‌شده خود که جام‌های چیده شده در اتاقش به‌خوبی آن را نشان می‌داد گفت: بیش از 20 جام در مسابقات شهرستانی و استانی با تیم‌های مختلف کسب کردیم که جام هدف، دسته اول، وحدت بخشی از این موفقیت‌هاست.

این پیشکسوت در ادامه با تعریف 2 خاطره کوتاه گفت: هرچند باخت در هر بازی وجود دارد اما دریکی از بازی‌های فینال که خودم هم در شهرستان نبودم خبر آوردند که تیم ما باخته است خیلی ناراحت شدم به‌طوری‌که سه شبانه‌روز خواب به چشم‌هایم نیامد و هرچه کتاب داشتم خواند و هرچه حساب داشتم نوشتم اما بازهم نتوانستم بخوابم.

زارع افزود: دریکی از بازی‌ها هم که باز در مسیر تهران بودم خبر دادند که تیم ما بازی را برده است برای اینکه به باشگاه برسم عجله کردم و ماشین را چپ کردم اما به هر نحوی بود خود را به مراسم رساندم این هم خاطره‌ای شد برای من.

اما عکس دسته‌جمعی فرماندار با این پیشکسوت ورزش باز خاطره‌ای‌ را به برگ خاطرات این پیشکسوت اضافه کرد.


آدرس کوتاه :