فرماندارمیبد از موسسه مردم‌نهاد آبشار عاطفه‌ها بازدید کرد


فرماندارمیبد از موسسه مردم‌نهاد آبشار عاطفه‌ها بازدید و از مینا خاکساری مسئول نمایندگی این موسسه که چهارمین موسسه مردم‌نهاد در کشور در خدمت‌رسانی به قشر نیازمند و آسیب‌پذیر جامعه درزمینهٔ تأمین جهیزیه است قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح گفت: به حمدالله، فعالیت خودجوش مؤسسات خیریه و مردم‌نهاد در حل مشکلات قشر محروم در شهرستان میبد به یک فرهنگ تبدیل‌شده است.

فلاح افزود: این مؤسسات درزمینهٔ های مختلف کمک به بیماران خاص، خانواده‌های کم‌درآمد، کمک‌های تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان و ازدواج جوانان بی‌بضاعت در سال‌های اخیر گام‌های بزرگی برداشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: این موسسه هم که فعالیت خود را نزدیک یک سال است در شهرستان میبد آغاز کرده است درزمینهٔ تأمین جهیزیه نوعروسان، فعالیت‌های درخشانی داشته است.

مینا خاکساری مسئول این موسسه گفت: موسسه مردم‌نهاد آبشار عاطفه‌ها تاکنون بیش از 40 جهیزیه به ارزش حدود 500 میلیون تومان، را تهیه و به نوعروسان تحویل داده است.

خاکساری افزود: این موسسه فعالیت خود را درزمینهٔ های دیگر ازجمله کمک به خانواده‌های نیازمند و بیماران خاص هم آغاز کرده است.


آدرس کوتاه :