فرماندارمیبد از خبرگزاری ایرنا بازدید کرد


فرماندارمیبد صبح امروز با حضور در دفتر خبرگزاری ایرنا و دیدار با دکتر کاظم شاملو رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در استان، از زحمات رئیس و خبرنگاران این خبرگزاری درزمینهٔ های مختلف قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد بابیان اینکه خبرگزاری ایرنا به‌عنوان خبرگزاری رسمی و دولتی، در حوزه اطلاع‌رسانی مورد اعتماد آحاد ملت ایران است افزود: این خبرگزاری در استان هم منشأ آثار فراوانی در آگاهی بخشی و اطلاع‌رسانی بوده و توجه ویژه ایرنا به پوشش خبر شهرستان‌ها و مناطق بیرون از استان هم قابل‌ستایش است.

فلاح بر ارتباط قوی و تعامل بیشتر خبرگزاری ایرنا در جهت معرفی ظرفیت‌های میبد تأکید کرد و افزود: شهرستان میبد به‌عنوان پرجمعیت‌ترین شهرستان بعد از مرکز استان، ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های فراوانی در حوزه آموزش عالی، صنعت و گردشگری دارد که می‌توان آن‌ها را در عرصه ملی و بین‌المللی معرفی کرد.

در این دیدار دکتر کاظم شاملو رئیس خبرگزاری ایرنا استان هم با اشاره با تشریح رسالت و مأموریت‌های این خبرگزاری به‌عنوان خبرگزاری رسمی و دولتی گفت: خبرگزاری ایرنا، از آغاز فعالیت تاکنون، با انعکاس به هنگام و فنی و تخصصی، در حوزه‌های مختلف، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی، نقش تأثیرگذاری داشته است.

دکتر شاملو افزود: شهرستان میبد هم با توجه به دارا بودن شخصیت‌های علمی، سیاسی و فرهنگی و ظرفیت‌های گردشگری و تاریخی و صنعتی در بین شهرستان‌های استان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

وی افزود: خبرگزاری ایرنا، نگاه ویژه‌ای به شهرستان میبد دارد و امیداست با حمایت و همکاری مسئولین این شهرستان، شاهد تحول تازه‌ای در عرصه خبر و گزارش‌ها در حوزه‌های مختلف ازجمله گردشگری در این شهرستان باشیم.


آدرس کوتاه :