به مناسبت روز جهانی نوزادان نارس؛

فرماندارمیبد از بخش اطفال بیمارستان امام جعفر صادق (ع)بازدید کرد


هفده نوامبر مصادف با 26 آبان روز جهانی نوزاد نارس نام‌گذاری شده است فرماندارمیبد امروز صبح با حضور در بخش اطفال بیمارستان امام جعفر صادق (ع) از خدمات شبانه‌روزی پزشکان، متخصصین و پرستاران بخش آی سی یو قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد با مشاهده تعدادی از نوزادان بستری در بخش آی سی یو گفت: خوشبختانه بیمارستان امام جعفر صادق میبد باوجود پزشکان و کارکنان متعهد و خیرین از امکانات و خدمات مناسبی در حوزه نوزادان برخوردار است.

حسین فلاح افزود: بخش اطفال و آی سی یو از بخش‌های حیاتی بیمارستان است و دقت و کار پزشکان و متخصصین و پرستاران در توجه به نوزادان اهمیت بالایی دارد.

فلاح تصریح کرد: در این بخش باید خدمات مناسب و مطلوبی را برای رضایت مردم انجام داد.

مسئول فنی بخش آی سی یو بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد هم در حاشیه این بازدید گفت: در شش ماه اول امسال در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد 627 مورد زایمان انجام‌شده است که از این تعداد 217 مورد در بخشان آی سی یو پذیرش‌شده است.

رئیس بیمارستان امام جعفر صادق میبد هم بابیان اینکه بیمارستان میبد از بیمارستان‌هایی است که از گذشته بخش آی سی یو آن فعال است گفت: بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد با ظرفیت 6 تخت بستری در بخش آی سی یو امکانات لازم را در ارائه خدمات به زنان باردار دارد.

دکتر ناصر آقایی تصریح کرد: تنها کمبود بخش اطفال بیمارستان دستگاه نگهداری نوزاد بود که باهمت خیر میبدی به مبلغ 21 میلیون تومان تأمین شد.

وی افزود: زمانی که نوزاد به کار تخصصی نیاز داشته باشد در این دستگاه قرار می‌گیرد و به مرکز استان انتقال می‌یابد.
آدرس کوتاه :