فرماندارمیبد از اداره صنعت معدن و تجارت بازدید کرد


سحرخیزی فرماندارمیبد و بازدیدهای سرزده از ادارات و نهادها، باعث پویای و فعالیت مدیران ادارات شده و همچنان رؤسای دستگاه‌های این شهرستان هر صبح منتظر بازدید سرزده حسین فلاح هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح به همراه کارشناسان فرمانداری راه خود را به خیابان کاشانی و اداره صنعت معدن و تجارت کج کرد و خلیلی رئیس این اداره را شگفت‌زده کرد.

اداره‌ای که نیروهای آن‌همه سرکارشان بودند و از همان لحظات ساعات اداری خود را برای خدمت به مردم و تکریم ارباب‌رجوع آماده کرده بودند.

حسین فلاح در بازدید اتاق به اتاق این اداره و قدردانی از رئیس و کارکنان آن گفت: اداره صنعت معدن و تجارت باید پاسخگوی مردم در صنوف مختلف باشد.

فرماندارمیبد با اشاره به فلسفه اقتصاد مقاومتی و مشکلات پیش روی مردم گفت: ما باید از همین ادارات شروع کنیم و همین چای که در ادارات مصرف می‌شود باید چای ایرانی باشد.

فلاح تصریح کرد: ما نباید خودمان را گول بزنیم و برای کمک به اقتصاد کشور، همه نیازهای خودمان را از داخل و تولیدات داخلی تأمین کنیم.

در این بازدید خلیلی رئیس اداره هم گزارشی از عملکرد و فعالیت‌های خود در حوزه‌های مختلف و کمبودها و نارسایی‌های این اداره ارائه کرد.


آدرس کوتاه :