بخشدار بفروئیه:

فاز اول زیرسازی و آسفالت کوچه‌ها و معابر روستای بیده آغاز شد


بخشداربفروئیه با اشاره به این اقدام گفت: با توجه به درخواست‌های مردمی و در پیش بودن فصل سرما و باران که بیشتر این کوچه‌ها قابل تردد در هنگام بارندگی نیست؛ بخشداری زیرسازی و آسفالت کوچه‌ها و معابر را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد؛ بخشدار بفروئیه در بازدید از پروژه آسفالت معابر بیده گفت: مرحله اول زیرسازی و آسفالت کوچه‌های روستای بیده به طول 2 هزار و 500 متر و با 80 میلیون تومان اعتبار از محل دهیاری‌ها و قیر یارانه‌ای آغازشده است.

محمد اسماعیلی کف و جداره سازی بلوار شهید اشتری به طول 500 متر با 200 میلیون تومان اعتبار و احداث نخستین ایستگاه سنتی اتوبوس با نماد بادگیر با 250 میلیون تومان اعتبار را از دیگر اقدامات انجام‌شده در روستای بیده ذکر کرد.

وی بابیان اینکه باوجود کمبود اعتبار، بخشداری همواره سعی دارد پاسخگوی درخواست‌ها و نیازهای مردم باشد افزود: گره‌گشایی از کار مردم وظیفه ماست و تمام توان خود را برای حل مسائل و مشکلات مردم به کارخواهیم گرفت.

بخشدار بفروئیه بابیان اینکه بخش بفروئیه به وسعت هزار و 490 کیلومترمربع و با 13 هزار و 723 نفر جمعیت در حوزه‌های مختلف نیاز به توسعه و آبادانی دارد گفت: ایجاد صنایع کوچک و زودبازده، توسعه باغات و کشاورزی و تولید فراورده‌های دامی، ایجاد صنایع تبدیلی، توجه به عمران و آبادانی، توجه به میراث فرهنگی و گردشگری، ایجاد کارگاه‌های صنایع‌دستی و ایجاد اشتغال پایدار از محورهای توسعه بخش بفروئیه است که از سوی بخشداری و سایر مسئولین دنبال می‌شود.
آدرس کوتاه :